27 Yaşındaki Oyuncu Chance Perdomo Hayatını Kaybetti - Motosiklet Kazası

27 yaşındaki oyuncu Chance Perdomo'nun hayatını kaybettiği üzücü haberini duyduk. Motosiklet kazasında yaşamını yitiren genç yetenek, sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu. Detaylar için tıklayın.

27 Yaşındaki Oyuncu Chance Perdomo Hayatını Kaybetti - Motosiklet Kazası

27 Yaşındaki Oyuncu Chance Perdomo Hayatını Kaybetti


27 Yaşındaki Oyuncu Chance Perdomo Hayatını Kaybetti

'Gen V', 'Chilling Adventures of Sabrina' ve 'Killed by My Debt' gibi yapımlarda yer alan 27 yaşındaki başarılı oyuncu Chance Perdomo, motosiklet kazası sonucu hayatını kaybetti. İngiliz oyuncunun ani ölüm haberi sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu.

Basın Temsilcisi Açıklama Yaptı


Basın Temsilcisi Açıklama Yaptı

Perdomo'nun basın temsilcisi, Variety'ye yaptığı açıklamada, "Chance Perdomo'nun bir motosiklet kazası sonucu zamansız vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Yetkililer kazaya başka bir kişinin karışmadığını bildirdiler." ifadelerini kullandı.

Mahremiyet İsteği


Mahremiyet İsteği

"Sanata olan tutkusu ve hayata karşı doymak bilmez iştahı onu tanıyan herkes tarafından hissedildi ve sıcaklığı en sevdiği kişilerde devam edecek. Sevgili oğullarının ve kardeşlerinin yasını tutarken, Perdomo ailenin mahremiyet isteğine saygı gösterilmesini rica ediyoruz."

Ölüm Nerede Gerçekleşti?

Perdomo'nun ölümünün nerede gerçekleştiği şu anda gizemini koruyor. Şu ana kadar sadece kazanın 30 Mart Cumartesi günü gerçekleştiği açıklandı.

Yapımcılardan Açıklama

'Gen V' dizisinin yapımcıları da ortak bir açıklama yayınlayarak, "Bu trajediyi aklımız almıyor. Onu tanıyan ve birlikte çalışan bizler için Chance her zaman çekici ve güler yüzlü, doğanın coşkulu bir gücü, inanılmaz yetenekli bir sanatçı ve her şeyden öte çok nazik, sevimli bir insandı. Onun hakkında geçmiş zamanda yazmak bile anlamsız. Chance'in ailesi için çok üzgünüz ve arkadaşımızı ve meslektaşımızı kaybetmenin yasını tutuyoruz. Bu gece sevdiklerinize sarılın." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2024, 04:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER