Acılı Baba Garipoğlu Ailesiyle İlgili Duygularını Paylaştı

Baba Garipoğlu ailesinin yaşadığı acıyı ve duygularını paylaşan bir kişinin içten hikayesi. Acılı bir babanın yürek burkan hikayesi ve duygusal anlarına tanık olun.

Acılı Baba Garipoğlu Ailesiyle İlgili Duygularını Paylaştı

Acılı baba yaşadıklarını şu şekilde anlattı: İlaçlarla ayakta duruyorum. Bir süre intiharı bile düşündüm. Garipoğlu ailesi beni çok yıprattı. Eğer mezar açılırsa, içim bir nebze olsun rahatlayacak.

Garipoğlu Ailesi Hakkında Dikkat Çekici Yorumlar

“Garipoğlu Ailesi Akrep Gibi”
Acılı baba, Cem Garipoğlu'nun teslim olmasıyla birlikte şükür namazı kıldığını belirtti. Ancak olayı tek başına işlediğine inanmıyor, birinin de yardım ettiğini düşünüyor. Garipoğlu ailesiyle ilgili çarpıcı bir yorumda bulunarak, "Garipoğlu ailesi akrep gibi, bir gün kendilerini sokacaklar" dedi. Mezarın açılması ve DNA testinin yapılması durumunda, gerçek suçlunun ortaya çıkacağına inanıyor.

Aile tarafından ömür boyu emekli maaşı teklif edildiğini ancak devletin belirlediği tazminatı 14 yıl boyunca icra yoluyla aldığını belirten acılı baba, "Bana 'paracı' dediler. O zaman Garipoğlu ailesinin teklifini kabul ederdim, sessiz kalırdım. İçim hala yanıyor, bu acı geçmiyor" şeklinde duygularını dile getirdi.

Kardeşinin Paylaştığı Fotoğrafın Anlamı


Kardeşinin Paylaştığı Fotoğrafın Anlamı

“Kanepe Fotoğrafı Zafer İşaretiydi”
Cinayetin işlendiği kanepede ailece çekilen mutluluk fotoğrafının, bir zafer işareti olduğunu belirten acılı baba, kardeşinin bu paylaşımıyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Bu anlamlı yorum, olayın derinliklerine ışık tutuyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2024, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER