Ahmet Mekin ve Erdek Serüveni

Ahmet Mekin ve Erdek Serüveni, efsanevi bir macerayı anlatıyor. Ahmet'in Erdek'te yaşadığı unutulmaz deneyimleri keşfedin ve heyecan dolu anların tadını çıkarın.

Ahmet Mekin ve Erdek Serüveni

Ahmet Mekin: İyi bayramlar, öncelikle Erdek serüveniniz nasıl başladı diye sormak istiyorum. Kaç yıldır buradasınız?

Ahmet Mekin: Buraya ilk kez 1980 senesinde geldim. Bir öğretmen arkadaşım vasıtasıyla Erdek'e geldim ve burayı çok sevdim. Ertesi sene ailemle buraya yerleştim ve 2000'li yılların başında tamamen buraya yerleştik.

Köy Hayatı ve Ahmet Bey


Köy Hayatı ve Ahmet Bey

Ahmet Mekin: Köy halkı beni iyi karşıladı. Hatta burada bir sokağa adımımı verdiler. Köyde huzurlu ve dostça bir ortam var.

Ahmet Mekin: Günlerim genellikle zeytin bahçemde geçiyor. Eskiden kayığım vardı, ama artık denize çıkmıyorum.

Yeşilçam Anıları ve Dostluklar


Yeşilçam Anıları ve Dostluklar

Ahmet Mekin: Sinemaya başlamam parasal nedenlerle oldu. İlk filmimi yaptığımda Atıf Yılmaz'la çekiştim ve bana küstü. Ancak sonradan barıştık.


Ahmet Mekin ve Erdek Serüveni

Ahmet Mekin: Sinemayı bırakmadım ancak 2020'de karımın ölümüyle bir güç kaybı yaşadım. Karım sağken her yere rahatlıkla giderken, şimdi çalışmak istemiyorum.

Günümüz Sineması ve Teknoloji


Günümüz Sineması ve Teknoloji

Ahmet Mekin: Günümüz Türk sinemasının teknolojik gelişimine şaşırıyorum. Artık daha modern tekniklerle çalışıyorlar. Ben hala tuşlu telefon kullanıyorum ve sosyal medyaya ilgi duymuyorum.


Ahmet Mekin ve Erdek Serüveni

Ahmet Mekin: Yeni nesil oyuncular arasında Kıvanç Tatlıtuğ'u takdir ediyorum. Onunla bir dönem proje yapacaktık ancak karımın hastalığı nedeniyle vazgeçtim. Kendisini başarılı buluyorum.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2024, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER