Aktör Ayşe Kırca, Nişantaşı City's'de Görüntülendi

Ünlü oyuncu Ayşe Kırca, Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Son görüntüleri ve detaylar için hemen tıklayın!

Aktör Ayşe Kırca, Nişantaşı City's'de Görüntülendi

Levent Kırca ve Oya Başar'ın kızı Ayşe Kırca, Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Yeni sezon için dizi görüşmeleri olduğunu belirten Kırca, "Annem tiyatro yapıyor. Annem dizi temposundan biraz yoruluyor. Tiyatro beslediği için onu yapıyor. Amerika'da oyunculuk okudum. Profesyonel olarak komedi yapmadım, denemek istiyorum. İnşallah annem ya da Doğu (Demirkol) ile yaparım. Doğduğum andan itibaren babamdan hep eğitim aldım. Oyunculuk konusunda tüyoları hep vardı. Babam bana çok güvenirdi, 'Benim kızım yapar' derdi hep. Hep yanımdaydı. Her şeyi bana bırakırdı. Annem daha detaycıdır ve mükemmeliyetçidir. O yüzden hep yaptığım şeye karşı motiveydim. Babam, evin içerisinde resim, heykel yapar ya da yazardı. Ben de bir saniye boş durmayı sevmiyorum. Ben de resim yapıyorum. Bana bunları aşıladı" dedi.

Babamın Eğitimleri ve İzlenen Programlar


Babamın Eğitimleri ve İzlenen Programlar

Babasıyla annesinin 'Olacak O Kadar' programını hep izlediğini belirten Kırca, "Hayatım hep izleyerek geçti. Babamı özlediğim de açıp, izliyorum. Ders niteliğinde de izliyorum. Kendim açıp izlemesem de Instagram'dan biri gönderiyor ya da YouTube'da karşıma çıkıyor. En çok annem ile babamın kavga skeçlerini seviyorum" diye konuştu.

Babası Levent Kırca ve Annem Oya Başar'ın Kavgaları


Babası Levent Kırca ve Annem Oya Başar'ın Kavgaları

O kavgaların gerçeklik payı var mı?" sorusuna, "Olmaz mı? İki deli" yanıtını verdi. Babasıyla annesinin yıllar sonra tekrar barışıp evlenmelerine ise oyuncu, "Çok küçüktüm, sanırım yedi yaşındaydım. Düğününe gittim. Enteresandı. Psikolojimi bozdu" diyerek, esprisini yaptı.


Aktör Ayşe Kırca, Nişantaşı City's'de Görüntülendi

Doğu Demirkol ve Ayşe Kırca Aşkı


Doğu Demirkol ve Ayşe Kırca Aşkı

Doğu Demirkol ile sevgili olan ve alyansıyla dikkat çeken Kırca "Evlilik var mı?" sorusuna, "Annemin alyansı... İçinde Levent yazıyor. Babamı taşıyorum parmağımda... 1.5 sene oldu birliktelik Doğu'yla. İnşallah evlilikle taçlandırırız. Zaten evli gibiyiz. Zamanımız hep birlikte geçiyor. Siz de dua edin." diye cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2024, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER