Aleyna Tilki Sahne Kıyafetlerine Gelen Eleştirilere Tepki Gösterdi

Aleyna Tilki, sahne kıyafetlerine yöneltilen eleştirilere karşı çıkarak tepkisini gösterdi. Ünlü şarkıcı, tarzına yapılan yorumlara açıklık getirdi.

Aleyna Tilki Sahne Kıyafetlerine Gelen Eleştirilere Tepki Gösterdi

Aleyna Tilki, Grand Sapphire Resort’te gerçekleştirdiği konserinde tercih ettiği sade kombinle sahne almış ve kıyafetleri hakkında yapılan eleştirilere karşı açıklamalarda bulundu. Sahneye pantolon ve bluzla çıkan genç şarkıcı, "Son zamanlarda sahne kıyafetleri konuşuluyor. Siz sade kombin tercih ettiniz" şeklindeki yorumlara şu yanıtı verdi:

"Benim tepki gösterilecek ekstra bir kıyafetim yok. İnsanlar her şeye tepki gösteriyor. Ne istersek giyiyoruz, ne istersek yiyoruz. Bu bir eleştiri değil. Bu benim alanıma ve özelime girmek. Ben kimsenin özeline girmiyorum. İnsanlar benim şarkılarımı eleştirebilir. Ama özelime giremez. Bu konular bana eleştiri gibi gelmiyor. Biraz taciz gibi geliyor."

Aleyna Tilki ayrıca, kliplerini kendisinin çektiğini ve geçmişte bir dizide rol aldığını belirtirken, yeni projeler konusundaki düşüncelerini de paylaştı. Tilki, "Bu konulara açık değilim. Geçmişte bir müzikal dizisinde oynamıştım. Set ortamında çalışmak benim karakterimle uyumlu bir durum değil. Kas felci geçirdim. O yüzden bana biraz ağır geldi. Bir daha dizide oynamayı düşünmüyorum. Sinema işçiliği dünyanın en zor mesleklerinden biri, saygı duyulması gereken bir alan" şeklinde konuştu.

Aleyna Tilki, Türkçe ve İngilizce albüm hazırlıkları yaptığını da açıklarken, Türkiye'de albüm çıkarmadan önce yurt dışında projeler yapmayı tercih ettiğini vurguladı.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2024, 07:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER