Ali Kemal Sarı İle Aşk Dolu Günler

Ali Kemal Sarı ile aşk dolu günlerin tadını çıkarın. Tutkulu bir hikayenin içinde kaybolmaya hazır olun. Heyecan ve romantizm dolu anlar sizi bekliyor!

Ali Kemal Sarı İle Aşk Dolu Günler

90’lı yılların ünlü şarkıcısı Hatice, sevgilisi Ali Kemal Sarı ile aşk dolu günler geçiriyor. Hatice, Pınar Kerimoğlu’nun YouTube kanalına konuk olarak ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ali Kemal'in Sadakati


Ali Kemal'in Sadakati

"ALİ KEMAL BENİ ASLA ALDATMAZ"
Hatice, Ali Kemal Sarı hakkındaki görüşlerini paylaşırken, "Ali Kemal, beni asla aldatmaz. Ona o kadar güveniyorum ki, aldatırsa cinsiyetimi değiştiririm!" şeklinde çarpıcı bir açıklama yaptı.

Radikal Karar: Cinsiyet Değiştirme


Radikal Karar: Cinsiyet Değiştirme

"ALDATILIRSAM CİNSİYET DEĞİŞTİRİRİM"
Hatice, ilişkisinde sadakate verdiği önemi vurgulayarak, "Eğer beni aldatırsa cinsiyetimi değiştiririm. Ali Kemal benim için son noktadır. Onun sadakati benim için çok değerli." şeklinde konuştu.

Bayhan'ın Cover'ı ve Espri


Bayhan'ın Cover'ı ve Espri

"BAYHAN BABAMIN KOYUNLARI GİBİ"
Hatice, Bayhan'ın "tiryakinim" şarkısının cover'ıyla ilgili yaptığı yorumu hatırlatılınca, "Benim babam kuzu yetiştirirdi, onun sesini duyunca direk o kuzular aklımda geliyor" diyerek esprili bir şekilde açıklama yaptı.

Tüp Bebek ve Evlilik


Tüp Bebek ve Evlilik

"DOĞRU BULMUYORUM"
Hatice tüp bebek uygulamasına karşı çıkarak, "Her şeyin organik olması gerektiğine inanıyorum. Tüp bebek gibi yapay yöntemleri tercih etmem." şeklinde görüş belirtti. Ayrıca, çocuk sahibi olmadığı sürece evliliği gereksiz bulduğunu ve evlilik düşünmediğini ifade etti.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2024, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER