Angelina Jolie ve Brad Pitt 'velayet'te anlaştı

Angelina Jolie ve Brad Pitt 'velayet'te anlaştı

Angelina Jolie ve Brad Pitt 'velayet'te anlaştı
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre velayet mücadelesi nedeniyle boşanma davaları bir türlü sonuçlanmayan Angelina Jolie (43) ve Brad Pitt (54) sonunda anlaştı.

The Blast’ın haberine göre; ikilinin vardıkları çözümün detayları açıklanmamakla birlikte, çifte yakın kaynaklar "Anlaşma, sonuca ulaşmak için önemli ölçüde zaman kazandıracak" açıklamasını yaptı.

İkiliye yakın kaynaklar, “Pitt ve Jolie ortak bir anlaşma zemini buldu ve aile uğruna sorunların halledilmesi gerektiğini düşünüyorlar. Önemli bir sorun olmadıkça meselenin çözüleceğine inanıyorlar” ifadelerini kullandı.

Temel konunun altı çocuğun velayeti olduğu davada; Jolie çocukların velayetini tamamen üzerine almak isterken, Pitt velayeti paylaşmaktan yana. İkilinin nasıl bir ortak zeminde anlaştığı henüz bilinmiyor.

Jolie ve Pitt’in üçü evlatlık, üçü biyolojik olmak üzere altı çocuğu bulunuyor. Maddox (17), Pax (14), Zahara (13), Shiloh (12) ikizler Vivienne ve Knox (10), boşanma davası süresince annelerinin yanında kalırken, babaları belirlenen zamanlarda pedagog eşliğinde çocuklarıyla görüşüyor.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER