Aşkın Nur Yengi'den Müjdeli Haber!

Ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi'den gelen müjdeli haber herkesi sevince boğdu! Aşk, mutluluk ve heyecan dolu gelişmeler için takipte kalın.

Aşkın Nur Yengi'den Müjdeli Haber!

2006-2012 yılları arasında ünlü oyuncu Haluk Bilginer ile evlilik yapan ve Nazlı adını verdiği bir kız çocuk dünyaya getiren şarkıcı Aşkın Nur Yengi, geçtiğimiz gün alışveriş için geldiği Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, yaz konserlerine hazırlandığını ve yakında sevenlerinin karşısına Sezen Aksu imzalı sürpriz bir şarkıyla çıkacağının müjdesini verdi.


Aşkın Nur Yengi'den Müjdeli Haber!

Sezen Aksu İmzalı Şarkı Yolda!


Sezen Aksu İmzalı Şarkı Yolda!

Aksu’nun şarkıyı kendisine hediye ettiğini anlatan Aşkın Nur Yengi, sürpriz projenin detaylarını anlatarak; "Sezen abla ile güzel bir şarkı yaptık, o çıkacak. Doğru şarkı ve doğru zaman vardır ya öyle oldu. Bana hediye etti, okudum ve bitti. Mustafa Ceceli de aranjörlüğünü yaptı. Sıfır yeni bir şarkı. Yaza damga vuracağız inşallah" şeklinde konuştu.

Anne-Baba Olarak Uyumlu İkili


Anne-Baba Olarak Uyumlu İkili

Eski eşi Haluk Bilginer’le ortak bir proje düşünüp düşünmediği sorusuna ise ünlü müzisyen “Projemiz yok ama neden olmasın? Hepimizin yaptığı işler birbirine yakın meslekler” cevabını verdi. Yengi, son dönemde eski eşi Bilginer’le tekrar bir araya geldikleri iddiaları hakkında ise konuşmaktan kaçınıp; “Çok şükür, iyi bir anne babayız. Öyle söyleyeyim” demekle yetindi.

"TÜM İŞLERİMİ FANLARIM YAPIYOR" Sosyal medya ve teknoloji ile arasının pek olmadığını açıklayıp ilginç itiraflarda bulunan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı: Ben becerikli değilim. Tüm işlerimi fanlarım yapıyor sağ olsun. Bende yok öyle şeyler, eski kafa bir kadınım. Teknoloji ile aram yok ama olsa fena olmaz çünkü beceremiyorum. Kızım gerekirse yardım eder ama onun da gözünde bilgisiz duruma düşmek istemediğim için yapmıyorum öyle işler. Anca zorda kalırsam yardım isterim.

Kaynak: Milliyet


Aşkın Nur Yengi'den Müjdeli Haber!
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2024, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER