Aslı Zen: "Mayolarla İlgili Eleştirilere Aldırış Etmiyorum"

Aslı Zen, mayolarla ilgili yapılan eleştirilere aldırmadan kendi tarzını sürdürüyor. Ünlü influencer'ın mayolarla ilgili düşünceleri ve yaklaşımı hakkında detaylı bilgiler bu içerikte yer alıyor.

Aslı Zen:

Kıbrıs'ta sahne alan Aslı Zen, mayoyla ilgili gelen eleştirilere karşı çıkarak, "Herkes kendi mayosuna bakacak. Benim mayom taş gibi. Bu yaşta giysinler de göreyim? Ben uzun tuvalet ve elbiseler giyiyordum. Herkes giyiyor, ben de 'Bir tur giyeyim' dedim. Benim için cesaret kıyafeti çünkü daha önce giymemiştim" dedi.

Uçakta İbrahim Tatlıses ile karşılaşan şarkıcı, "Elini öptüm. Uçakta 'Hadi Hadi' parçasını söyledik" açıklamasını yaptı.

"Evlenecek Çiftlerin Dans Şarkısı Olacak"Projelerinden bahseden Zen, "Eşimle evlenirken ona düğün hediyesi olarak yazdığım 'Birlikte Yaşlanalım' diye güzel bir slow eser var. Önümüzde yıllarda evlenen çiftlerin dans şarkısı olacak. Eylül gibi yayınlanacak" diye konuştu.

"Yılmaz Morgül Biraz Çığırından Çıkmış"Aslı Zen, Bayhan'ın 'Tiryakinim' ve Yılmaz Morgül'ün 'Ateşe Düştüm' şarkılarını yorumlayarak, "Ben de cover şarkılar yapıyorum. Bayhan'ı beğendim, Yılmaz'ı beğenmedim. Yılmaz Morgül biraz çığırmış gibi olmuş. Aslında güzel söylüyor şarkıları. Ama işte konuşuluyor. Başka ne yapsın adamcağız?" şeklinde düşüncelerini paylaştı.

"Benimle Kimse Savaşmıyor"Ünlü isim, "Büyük bir savaşın içindeyiz. Sürekli savaşmak zorundayız. Benim avantajım şarkı yazmam. Ferhat Göçer ve Fatih Ürek'e yazdığım şarkılarla hayatlarını değiştirdim. O yüzden benimle kimse savaşmıyor. Öyle bir özelliğim olmasa beni paralarlardı" şeklinde konuştu.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2024, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER