Aslı Zen: "Mayom Taş Gibi, Cesaret Kıyafeti Benim İçin"

Aslı Zen'in hayat hikayesini ve cesur duruşunu keşfedin. Mayom Taş Gibi, Cesaret Kıyafeti Benim İçin başlıklı bu içerikte Aslı Zen'in ilham veren hikayesini okuyun.

Aslı Zen:

Kıbrıs'ta sahne alan Aslı Zen, sosyal medya kullanıcılarının mayoyla sahneye çıkanları eleştirmesine karşı çıktı. Zen, "Herkes kendi mayosuna bakacak. Benim mayom taş gibi. Bu yaşta giysinler de göreyim? Ben uzun tuvalet ve elbiseler giyiyordum. Herkes giyiyor, ben de 'Bir tur giyeyim' dedim. Benim için cesaret kıyafeti çünkü daha önce giymemiştim" dedi.

İbrahim Tatlıses'le Uçakta Karşılaştı


İbrahim Tatlıses'le Uçakta Karşılaştı

Uçakta İbrahim Tatlıses ile karşılaşan şarkıcı, Tatlıses'in elini öptüğünü ve birlikte "Hadi Hadi" parçasını söylediklerini paylaştı.

"Birlikte Yaşlanalım" Adlı Şarkı Düğün Hediyesi OlacakZen, eşiyle evlenirken hediye olarak yazdığı "Birlikte Yaşlanalım" adlı slow şarkının önümüzdeki aylarda yayınlanacağını ve evlenen çiftlerin dans şarkısı olacağını belirtti.

Yılmaz Morgül'ün Performansını Değerlendirdi

Aslı Zen, Bayhan'ın "Tiryakinim" performansını beğenirken, Yılmaz Morgül'ün "Ateşe Düştüm" şarkısını biraz abartılı bulduğunu ifade etti. Ancak Morgül'ü eleştirirken şarkılarını güzel bulduğunu da ekledi.

Sanatçı Kimseye Savaş Vermediğini Belirtti


Sanatçı Kimseye Savaş Vermediğini Belirtti

Aslı Zen, "Büyük bir savaşın içinde olduğumuzu" belirterek sürekli mücadele etmenin zorunlu olduğunu ifade etti. Kendisinin şarkı yazma yeteneğinin avantajını vurgulayan Zen, "Benimle kimse savaşmıyor. Şarkılarımı Ferhat Göçer ve Fatih Ürek gibi isimlere yazarak hayatlarını değiştirdim. Eğer özel bir yeteneğim olmasaydı, beni paralarlardı" dedi.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2024, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER