Barbara Palvin ve Dylan Sprouse: Genç ve Ünlü Çift

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse, genç ve ünlü bir çift olarak Hollywood'un dikkatini çekiyor. İkilinin aşk dolu hikayesi ve kariyerleri hakkında detaylar burada!

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse: Genç ve Ünlü Çift

Genç ve Ünlü Çift: Barbara Palvin ve Dylan Sprouse


Genç ve Ünlü Çift: Barbara Palvin ve Dylan Sprouse

Biri gelinliğiyle diğeri damatlığı içinde gençliklerinin doruğunda kelimenin tam anlamıyla "tablo gibi" görünüyorlardı. Hatta genç model evlendikten sonra kocasının soyadıyla anılmak istediğini basın mensuplarının önünde söylemişti. Şimdi bu çift son birkaç gündür magazin gündeminin ilk sıralarında. Ama bunun nedeni yeni evlilerden gelen bebek haberi değil. Güzel modelin kalbini kıran bir olay.

Barbara Palvin ve İhanet Skandalı


Barbara Palvin ve İhanet Skandalı

Çünkü moda dünyasının en gözde isimlerinden biri olan model evleneli daha bir yıl bile olmadığı halde eşi tarafından aldatıldı! Ama en azından şu sıralarda hiç beklemediği bir olay gerçekleşti bu güzel modelin. Daha evleneli bir yıl bile olmadığı halde büyük bir aşkla sevdiği kocası tarafından aldatıldı!

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse'un Düğünü


Barbara Palvin ve Dylan Sprouse'un Düğünü

Birkaç gündür ihanet skandalıyla gündemde olan Macar model Barbara Palvin ile Amerikalı oyuncu Dylan Sprouse geçen yıl temmuz ayında hayatlarını birleştirdi. Tören için de Palvin'in memleketi Budapeşte'teyi seçti genç çift. Genç aşıklar, Palvin'in anne ve babasının 34 yıl önce evlendiği kilisede birbirlerine bağlılık yemini etti. Sonra da Palvin'in ailesinin sahip olduğu Harlekin Birtok adlı mülkte bir eğlence düzenlendi.

Barbara Palvin, evlilik töreni sırasında üç farklı kıyafet giydi. Nikah sırasında Vivienne Westwood imzalı bir gelinlik vardı üzerinde. Eğlence sırasında ise ilk olarak Lorenzo Serafini imzasını taşıyan başka bir elbise giydi. Ünlü model bu elbise içinde kendini modern bir prenses gibi hissettiğini saklamadı.

Barbara Palvin, gecenin ilerleyen saatlerinde ise kırmızı bir elbise giydi. Böylece ülkesi Macaristan'ın geleneklerinden birini yerine getirdi. Bu son elbise ise Macar tasarımcı Mero'nun imzasını taşıyordu.

Dylan Sprouse ve Barbara Palvin'in Evlilik Hayatı


Dylan Sprouse ve Barbara Palvin'in Evlilik Hayatı

Barbara Palvin ile Dylan Sprouse'un düğün töreniyle ilgili başka ilginç ayrıntılar da var. Etkinliğin planlamasını Barbara, kız kardeşi Anita ile birlikte yaptı. Çünkü zaten Palvin'in anne ve babası da sahip oldukları bu mülkte başka çiftler için de düğün davetleri planlıyor. Bu konuda damat Dylan Sprouse şunları söyledi: "Bir düğün organizatörü ile çalışmadık. Barbara ile Anita bana o gün yapmam gereken tek şeyin orada bulunmak olduğunu söyledi."

Barbara Palvin, anne ve babasının 1989 yılında evlendiği kilisede hayatını Dylan Sprouse ile birleştirmenin ayrı bir önemi olduğunu gizlemedi: "Sevdiğimiz ve değer verdiğimiz herkes yanımızdaydı. Hepimiz biraz ağladık. O asla unutamayacağımız harika bir andı" diye anlattı güzel model duygularını.

Dylan Sprouse'un aldattığı ilk kadın karısı Barbara Palvin değil. Genç oyuncu, daha önce de birlikte olduğu Dayna Frazer'ı da aldatmıştı. Zaten bu olayın ortaya çıkmasından sonra da çift yollarını ayırmıştı.


Barbara Palvin ve Dylan Sprouse: Genç ve Ünlü Çift
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2024, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER