Bennifer'in Aşk Yolculuğu ve Yeni Ev Arayışı

Bennifer'in aşk yolculuğu ve yeni ev arayışı hakkında merak ettikleriniz! Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in ilişkisi ve ev arama süreçleri hakkında tüm detaylar bu içeriğimizde.

Bennifer'in Aşk Yolculuğu ve Yeni Ev Arayışı

Bennifer'in Aşk Yolculuğu


Bennifer'in Aşk Yolculuğu

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları 'Gigli' filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003'te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. İkili, 2021'de ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden 'Bennifer', temmuz ayında Las Vegas'ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.


Bennifer'in Aşk Yolculuğu ve Yeni Ev Arayışı

Yeni Ev Arayışı


Yeni Ev Arayışı

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü çift, son olarak önceki gün New York'ta görüntülendi. Kol kola yürüyen Lopez ile Affleck'in, yeni bir ev aradıkları için New York sokaklarında gezdiği öğrenildi. İnceledikleri evlerden birinden çıkan ikiliden Affleck, kendisine yaklaşan birkaç hayranının fotoğraf isteğini kırmadı. 54 yaşındaki şarkıcı, zarif çizgili balıkçı yakasının üzerine giydiği uzun siyah paltosu ve modaya uygun solmuş kot pantolonuyla göz alıcı bir görünüm sergiledi. 51 yaşındaki Ben Affleck ise Nirvana tişörtünün üzerine önünü açık bıraktığı bir gömlek ve spor bir ceket giyerek her zamanki gibi rahat bir imaj çizdi.


Bennifer'in Aşk Yolculuğu ve Yeni Ev Arayışı
  • Yeni Ev Arayışı: Yeni bir aşk yuvası arayışında olan Jennifer ve Ben, SoHo'daki kahvaltı mekânı Sadelle's'e de gitti. Ünlü çift, tüm günü New York’un en güzel mahallelerinde kendilerine yeni bir ev bulmak için uğraşarak geçirdi.
Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2024, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER