Boran Kuzum'un ABTalks Röportajı

Boran Kuzum'un ABTalks röportajı hakkında detaylı bilgiler ve keyifli sohbetler. Oyuncunun kariyeri, projeleri ve ilgi çekici açıklamaları burada!

Boran Kuzum'un ABTalks Röportajı

Türkiye'nin sınırlarını aşan ünüyle dikkat çeken Boran Kuzum, Ortadoğu'nun popüler YouTube söyleşi programı ABTalks'a konuk oldu. Anas Bukhash'ın sorularını yanıtlayan genç oyuncu, duygusal anılarını paylaştı.

Babasını Kaybetme Korkusu

Boran Kuzum, röportajda babasını kaybetme korkusuyla büyüdüğünü anlattı. Babasının 50 yaşında olduğu bir zaman doğduğunu ve aralarında ciddi bir kuşak farkı olduğunu belirten Kuzum, babasının iki yıl önce vefat ettiğini ve bu kaybın kendisine büyük sorumluluklar yüklediğini dile getirdi.

Güvensizlik ve Oyunculuk


Güvensizlik ve Oyunculuk

Gençlik yıllarında görünüşüyle ve oyunculuk yeteneğiyle ilgili güvensizlik yaşadığını belirten Kuzum, konservatuvar eğitiminde yaşadığı deneyimlerin güvenini sarsıcı olduğunu ifade etti. Ancak şu an için görünüşle ilgili endişelerinin azaldığını ve çirkin görünmekten korkmadığını söyledi.

İlk Görüşte Aşk ve Başarı

Boran Kuzum, röportajda ilk görüşte aşka inandığını ve aşkı hayatı paylaşmak olarak tanımladığını söyledi. İlişkilerinin genellikle kısa sürdüğünü ancak başarının, insanların sana saygı duymaya başlaması olduğunu vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2024, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER