Burak Özdemir, 'En İyi Influencer İşadamı' Ödülünü Aldı

Sosyal medya fenomeni Burak Özdemir, 'En İyi Influencer İşadamı' ödülünü kazandı. Başarılı iş hayatı ve etkileyici sosyal medya platformuyla dikkatleri üzerine çeken Burak Özdemir'in ödül kazanma sevinci.

Burak Özdemir, 'En İyi Influencer İşadamı' Ödülünü Aldı

54 milyon takipçisi bulunan genç işletmeci Burak Özdemir, Instagram sayfasında 'en iyi influencer işadamı' ödülüne layık görüldü. Ödül töreninde dünyaca ünlü model ve oyuncu Victoria Silvstedt tarafından ödülü takdim edildi.

Festival Davetini Kabul Ederek Cannes'a Katıldı


Festival Davetini Kabul Ederek Cannes'a Katıldı

Önceki gün Cannes Film Festivali'nde kırmızı halıda yürüyen ve dünya basınına poz veren Burak Özdemir, o anları Instagram hesabında paylaştı. Ancak paylaşımına gelen bazı alaycı yorumlar genç işadamını üzdü. Özdemir, festivalin daveti üzerine etkinliğe katıldığını ve marka iş birliği olmadığını vurgulayarak yapılan eleştirilere sitem etti.

Burak Özdemir şunları söyledi:

"Ben Cannes'a davet üzerine geldim ve burada ödül aldım. Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz, şu anda Türkiye'nin en yüksek takipçili sosyal medya hesabı bana ait. Kimseye yanlış yapmıyorum, terbiyesizlik yapmıyorum. Hiçbir şekilde bir firmanın, bir markanın sponsorluğu söz konusu değil. Festival tarafından davet geldi, kabul ettim. Buraya gelirken biletimi de kendim aldım. Kırmızı halıda yürüdüm, ödül aldım, film izledim. 28 yaşındayım ve kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Normalde her etkinliği kabul etmiyorum ama buraya gelmek istedim, hoşuma gitti. Beni bu kadar üzmelerine gerek var mı?"


Burak Özdemir, 'En İyi Influencer İşadamı' Ödülünü Aldı
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2024, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER