Buray Harbiye'de Enerji Fırtınası Estirdi

Buray, Harbiye'de muhteşem bir enerji fırtınası estirdi! Konser atmosferi, coşku ve eğlence dolu anlarla dolu bir gece yaşandı. Detaylar için tıklayın!

Buray Harbiye'de Enerji Fırtınası Estirdi

Sahneye uzay gemisiyle inerek dinleyicilerine sürpriz yapan Buray, konserine alkışlarla başladı. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konserde ünlü şarkıcı, Açıkhava'ya özel repertuvarıyla şarkılarını dev koro eşliğinde söyledi. Muhteşem enerjisinin yanı sıra özel sahnesi, şovları ve danslarıyla da kendine hayran bırakan sanatçı, hayranlarına keyif ve eğlence dolu akşam yaşattı.


Buray Harbiye'de Enerji Fırtınası Estirdi

Sürpriz Düet ve İyileştirici Güç


Sürpriz Düet ve İyileştirici Güç

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Buray, bu akşam için özel hazırlandığını ve herkesi uzaya çıkaracağını söyledi. Konserinin bir bölümünde sanatçı Ceren Gündoğdu'yu sahneye davet eden Buray, sanatçıyla 'Beni Affet' şarkısını birlikte söylediler. Buray, hayatın her anında şarkı söylemenin iyileştirici gücünden bahsederek, "Yaralarımızı sanatla saralım" dedi. İnsan olarak yaşadığımız endişeler ve üzüntülere rağmen sanatın bize tutunma gücünü hatırlattı.

"DİNLEYİCİMİ UZAYA ÇIKARACAĞIM" Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Buray, bu akşam için özel hazırlandığını ve herkesi uzaya çıkaracağını söyledi. Muhabirlerin 3 günde 2 klip çektiniz sorusunu sanatçı: "Bizim için verimli bir yıl oldu. Yüzlerce şarkı içinden uzun elemelerimiz sonucunda bir albüm yaptık. Albümü dinleyenler klip için de yoğun talepte bulunuyor ve bu talebi geri çevirmeden değerlendirdik. Güzel tepkiler alıyoruz ve bundan çok mutluyuz." Buray, yaz boyunca Türkiye'nin dört bir yanında turnede olacağını ve yoğun bir yaz dönemi geçireceğini belirtti.

  • Mutluyken, hüzünlüyken , acı çektiğinde hayatın her anında şarkı söylemenin iyileştirici gücünün olduğundan bahseden Buray şu sözleriyle büyük alkış topladı: İnsan olarak bir yandan Filistin'de yaşananlar, bir yandan hayvanların yaşadığı problemler, deprem korkusu gibi çok farklı endişelerimiz ve üzüntülerimiz var. Tüm bu olumsuzluklara rağmen sanatın iyileştirici gücüyle hayata tutunabiliriz. El ele tutuşarak şarkılarımızı evrene gönderelim.

Konserin sonlarına doğru tempoyu artıran Buray, danslarla eğlenceli bir final yaptı.


Buray Harbiye'de Enerji Fırtınası Estirdi

Milliyet


Buray Harbiye'de Enerji Fırtınası Estirdi
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2024, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER