Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl Boşanması

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl boşanma süreciyle gündemde! Ünlü çiftin ayrılık nedenleri ve son gelişmeler hakkında detaylı bilgi burada!

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl Boşanması

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Ocak 2019'da Amsterdam'da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Kısa süre sonra 'aşk yeniden' diyen ikili, Şubat 2021'de nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelikleri de uzun sürmeyen ünlü çift, 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.

Burcu Kıratlı'nın İlişki Hakkındaki İtirafları


Burcu Kıratlı'nın İlişki Hakkındaki İtirafları

'Bambaşka Sohbetler' programına konuk olan 34 yaşındaki güzel, "İlişkilerde çok zorumdur. Beni idare edebilmek çok zordur" itirafında bulunurken, biten evlilikleri ve eski eşi hakkında dikkat çeken sözler sarfetti. Akçıl'ın "Gittim özür diledim. Romantik bir ortamda hemen ikna ettim ve barıştık" şeklindeki sözleri hatırlatılan Kıratlı, "Dönmek için hemen ikna oluyorsun" yorumunu değerlendirdi.

İlişkinin Bitmesine Yol Açan Nedenler


İlişkinin Bitmesine Yol Açan Nedenler

"Kandırmış sizi, öyle olmadı. O kadar çabuk ikna olmadım. Onun öncesi bayağı bir vardı. Sinan'la tekrar başlamamın en büyük sebeplerinden biri birbirimizin yüzüne bakamayacağımız bir durum yoktu. Yani barışmamamı gerektirecek çok büyük bir şey yoktu. Dayak, şiddet, aldatma, psikolojik şiddet, yalan, aile içi büyük kavga... Bu kadar büyük şeyler olmadığı için barışabildik" ifadelerini kullandı.


Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl Boşanması

İlişkinin Kariyer Üzerindeki Etkileri


İlişkinin Kariyer Üzerindeki Etkileri

Emrah ile başrolü paylaştığı 'Aşk ve Mavi' dizisi sonrası gelen birçok teklifi geri çevirdiğini belirten Burcu Kıratlı, "Sinan'ın popçu olması, bizim bu kadar magazin önünde olmamız, o popçu olduğu için ona yaradı. Ben oyuncu olduğum için, işim bir karaktere inandırmak. Seyirci bunu ayırabilecek zekada ama yine de onun ayarını bulmak lazımdı. Ben o anda dengeleri biraz kaçırdım. Gelen proje tekliflerinden birini kabul etseydim bu kadar olmayacaktı. 'Biraz daha beklemek istiyorum' düşüncesi ilişkime de yansıdı. Reytingi yüksek bir işten çıkmıştım, İstanbul'a döndüğümde çok fazla teklif gelmişti. 'Daha iyi gelir mi?' derken tren kaçtı" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2024, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER