Büyük ve Renkli Aile Yaşamı

Büyük ve renkli bir aile yaşamının sıcak atmosferini keşfedin. Aile bağlarının gücünü, sevgiyi ve dayanışmayı keşfetmek için doğru yerdesiniz. Hayatın en değerli anlarını birlikte yaşayın.

Büyük ve Renkli Aile Yaşamı

Bu tür çok çocuklu aileleri olan ünlüler topluca bir yere gittiklerinde de ister istemez bütün bakışları üzerlerinde topluyorlar. İşte ilk evliliğinden bir, ikinci evliliğinden de yedi çocuk sahibi olan ünlü oyuncu da onlardan biri. Kendisinin ve henüz doğurganlık çağını geride bırakmamış olan eşinin de ortak kararıyla ardı ardına çocuk sahibi oldu bu ünlü oyuncu. Üstelik bir keresinde karısının doğurduğu bebek yetmedi, aynı dönemde bir de taşıyıcı anne yöntemiyle bir bebek daha katıldı aralarına. Bu aileden gelen son haber de evlerindeki o hareketli ortamı artık televizyon ekranlarına taşıyacak olmaları... Sözün kısası bundan böyle ünlü oyuncu ve karısı, yedi çocuklu aile hayatlarını bir reality şov programına yansıtacaklar. Anladınız büyük olasılıkla Alec Baldwin ve eşi Hilaria Baldwin'den söz ettiğimizi!


Büyük ve Renkli Aile Yaşamı

Reality Şov Heyecanı


Reality Şov Heyecanı

Baldwin her ne kadar Rust filminin setinde görüntü yönetmeninin ölümüne, yönetmenin de yaralanmasına neden olduğu için hakim karşısına çıkmaya hazırlansa da bir yandan da mesleki projelerini sürdürüyor. Baldwin çiftinden gelen son haber de yedi çocuklu ailenin bir TV kanalına reality şov hazırlamak için anlaştığı. The Baldwins adlı programda Alec ve Hilaria Baldwin, yedi küçük çocuklarıyla birlikte kamera karşısına geçecekler. 66 yaşındaki Alec Baldwin ile 40 yaşındaki Hilaria Baldwin, bu yeni projeyi sosyal medya safyalarından ilan etti. Ünlü çift, o paylaşımda programın önümüzdeki yıl ekrana geleceğini de belirtti.


Büyük ve Renkli Aile Yaşamı

EN BÜYÜĞÜ 10, EN KÜÇÜĞÜ BİR YAŞINDA: Alec ve Hilaria Baldwin, en büyügü 10, en küçüğü bir yaşında olan yedi çocuklarıyla birlikte bir program hazırlayacaklarını belirtti. Ardından da takipçilerine şöyle seslendi: "Sizi, iniş ve çıkışlarımızı, iyi ve kötü günlerimizi, vahşi ve çılgın anlarımızı deneyimlemeniz için evimize davet ediyoruz." Ünlü çift, evlerinin, bulunmayı en çok sevdikleri yer olduğunu da eklemeden geçemedi.


Büyük ve Renkli Aile Yaşamı

Büyük ve Renkli Aile Yaşamı

Büyük ve Renkli Aile Yaşamı
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2024, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER