Cem Adrian’ın Van Atatürk Kültür Parkı Konseri

Cem Adrian, Van Atatürk Kültür Parkı'nda unutulmaz bir konserle hayranlarıyla buluşuyor. Eşsiz müzik ziyafeti için hazır olun!

Cem Adrian’ın Van Atatürk Kültür Parkı Konseri

Cem Adrian, Van Atatürk Kültür Parkı'nda muhteşem bir konser verdi. Binlerce hayranı, sanatçının seslendirdiği şarkılarla coşkuyla eğlendi. Konser öncesi Bengü'nün yaşadığı gerginlik sonrası geniş güvenlik önlemleri alındı ve konser güvenli bir şekilde gerçekleşti.

Cem Adrian, sahneye çıktığında hayranlarından büyük alkış aldı. Ancak ne yazık ki bilinmeyen bir kişi tarafından atılan pet şişe yüzüne isabet etti. Buna rağmen olayı küçümseyen Adrian, "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" şeklinde espri yaparak konserine devam etti.


Cem Adrian’ın Van Atatürk Kültür Parkı Konseri

Konser sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, hayranlarına teşekkür etti. "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez 'ki ben dikeni de severim gülden ötürü...' Muhteşemdi Van. Her şey için minnettarım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2024, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER