Cem Adrian'ın Van Konserinde Yaşananlar

Cem Adrian'ın Van konserinde yaşananlar, unutulmaz anılar ve duygusal anlarla dolu bir geceye dönüştü. Sanatçının hayranlarıyla buluştuğu özel konserin detayları burada!

Cem Adrian'ın Van Konserinde Yaşananlar

Cem Adrian, Van Atatürk Kültür Parkı'nda gerçekleşen konserinde binlerce hayranıyla buluştu. Bengü'nün konserinde yaşanan gerginlik sonrası geniş güvenlik önlemlerinin alındığı etkinlikte, Cem Adrian sahne aldı ve alkışlar arasında performans sergiledi. Ancak konser sırasında bilinmeyen bir kişi tarafından atılan pet şişe, Cem Adrian'ın yüzüne isabet etti. Bu olaya rağmen Adrian, konserine devam etti ve saldırganı kınadı. "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" sözleriyle seyircilerden büyük alkış aldı.

Bir İki Dikenden Bahçeye Küsülmez

Konser sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Cem Adrian, "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez 'ki ben dikeni de severim gülden ötürü...' Muhteşemdi Van. Her şey için minnettarım" diyerek hayranlarına teşekkürlerini iletti.


Cem Adrian'ın Van Konserinde Yaşananlar
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2024, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER