Demet Özdemir Amerika Paylaşımları

Demet Özdemir Amerika'da çekilen fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyor! Ünlü oyuncunun Amerika macerasına dair en güncel içerikler burada.

Demet Özdemir Amerika Paylaşımları

Demet Özdemir, Amerika'dan Paylaşımlarına Devam Ediyor


Demet Özdemir, Amerika'dan Paylaşımlarına Devam Ediyor

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir, 16.3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından Amerika pozlarını paylaşmaya devam ediyor. 32 yaşındaki başarılı oyuncu, iddialı paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son paylaşımı kısa sürede 233 bin beğeni aldı.

"Belki Amerika ve İngiltere Olabilir"Özdemir, geçtiğimiz günlerde tatil planları hakkında konuşurken, "Nereye vize çıkarsa oraya gideceğim. Belki Amerika ve İngiltere olabilir. Bali'yi de görmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

"O Zaman Tatil Başlasın, Hello from LA!"Amerika'da bulunan ünlü isim, son paylaşımında "Ama seçemedim ki. Neyse o zaman tatil başlasın, hello from LA" notunu düştü.

Yorum Yağdı


Yorum Yağdı

Güzel oyuncunun Amerika paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Takipçileri, fotoğraflarına "Kafayı yedim bu fotoğraflarına", "Doğdu güneşimiz", "Amerika'ya hoş geldin" gibi yorumlarla sevgilerini gösterdi.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2024, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER