Demet Şener, Edvina'nın mahallesinden çıkmıyor!

Demet Şener, Edvina'nın mahallesinden çıkmıyor!

Demet Şener, Edvina'nın mahallesinden çıkmıyor!
Takvim Gazetesi'nin özel haberine göre sosyete, son günlerde Yeşilçam'daki komedi filmlerine konu olan 'mahalle kavgalarını' aratmayacak bir dedikoduyla çalkalanıyor... Demet Şener, kendisini sosyetik Edvina Sponza ile aldattığını öne sürdüğü İbrahim Kutluay'ın arkasından demediğini bırakmamıştı. Hatta Sponza'ya 'ikinci kadın' davası açan Şener, geçtiğimiz günlerde ise ikiliyi Bebek'te fotoğrafladı. Kutluay'ın aracına bineceği sırada sosyetik güzelin fotoğraflarını çeken Şener'in bu hamlesi olay yarattı. 10 milyon liralık zina davası açtığı Kutluay'la Edvina Sponza'nın fotoğraflarını çekerek mahkemede elini güçlendiren Şener, sosyetik güzelin hem evinin hem de iş yerinin muhitinin olduğu mahalleden de çıkmaz oldu.

MAHKEMEYE GİDİYOR

Sık sık Bebek'e giden ünlü sunucu, iddiaya göre bununla da kalmayıp Sponza'nın yaz başında Bebek'te ortağıyla açtığı 'Jaune Istanbul' adlı butiğin etrafında da gezinmeye başladı. Şener'in her fırsatta Bebek ve civarında olmasından canı sıkılan Edvina Sponza'nın tek derdi bununla sınırlı değil.

Dedikodulara göre Sponza; son haftalarda dükkanına gelen bazı müşterilerin kendisine "Sen o, yuva yıkan kadın değil misin? Buradan alışveriş yapmayız" demesiyle canından bezdi. Uğradığı psikolojik şiddet gün geçtikçe artan sosyetik güzel, iddiaya göre butiğine müşteriymiş gibi gelip kendisini sözle taciz eden kadınların Demet Şener'in arkadaşları olduğunu öğrendi. Sponza bu duruma bir son vermek için de düğmeye bastı. Konuşulanlara göre Sponza, ünlü sunucu hakkında mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırmak için avukatıyla görüşmelere başladı.

DEMET'TEN HUZUR YOK!

Edvina Sponza'nın yaşadığı Bebek'ten çıkmayan Demet Şener, iki hafta önce de sosyetik yogacı ile eski eşini fotoğrafladı. İkilinin yasak aşk yaşadığını iddia eden Şener'in sık sık Bebek'e gitmesi ise "Demet, Edvina'ya mahallesinde de huzur vermiyor" dedirtti.
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER