Demi Moore'nun Cesur Adımı

Demi Moore'nun cesur adımını inceleyen içeriğimizde, ünlü oyuncunun hayatındaki dönüm noktalarını ve kariyerindeki önemli anları keşfedin. Detaylı bilgiler için hemen tıklayın.

Demi Moore'nun Cesur Adımı

Ama böyle bir deneyimi ilk kez yaşadı. 61 yaşında, üç çocuk ve bir torun sahibi olduğu dönemde tamamen çıplak olarak kamera karşısına geçti. Bunu da "Çok hassas bir deneyimdi" diye özetledi.

61 Yaşında Bir İlki Yaşadı


61 Yaşında Bir İlki Yaşadı

Kariyerinin olgunluk döneminde ilk "tamamen çıplak" sahnesini oynayan bu ünlü Demi Moore. Bruce Willis ile yaptığı evliliğinden üç tane yetişkin kızı ve bir torunu olan 61 yaşındaki Moore, rol aldığı The Substance adlı korku filminde kariyerinde bugüne kadar yapmadığı bir şeyi ilk kez yaptı.


Demi Moore'nun Cesur Adımı

'Çok Kırılgan Bir Deneyimdi'


'Çok Kırılgan Bir Deneyimdi'

Demi Moore, Variety dergisine verdiği röportajda da o sahne hakkında konuştu. Kamera karşısında yaşadıklarını "Çok kırılgan bir deneyimdi" sözleriyle özetledi. Moore'a göre filmin hikayesine ve senaryosuna bakıldığında bu sahne gerçekten gerekliydi. O da bu yüzden böyle bir sahnede oynamayı kabul etti.

Demi Moore, film ve o yapımdaki sahnesiyle ilgili olarak, her ne kadar kırılgan bir an olsa da yine de ekipte çok iyi çalışma arkadaşları olduğunu ve kendini güvende hissettiğini sözlerine ekledi.

Demi Moore'un Gerçek Hayatı da Mercek Altına Alındı


Demi Moore'un Gerçek Hayatı da Mercek Altına Alındı

Filmin Cannes'daki basın toplantısında da konuşan Moore, bu rolünün kendisini konfor alanının dışına çıkardığını söyledi. Yönetmen Fargeat'ın da bu sahneye hassasiyetle yaklaşıp karşılıklı bir güven ortamı oluşturduğunu belirtti usta oyuncu.

Aslında Moore'un, filmde gençliğini korumak için kendi kopyasını yaratan bir oyuncuyu canlandırması, onun gerçek hayatını da bir kez daha mercek altına alınmasına neden oldu. Çünkü Moore da her ne kadar kendisini bunun aksini ileri sürse de fiziksel görünümünü korumak için imkanlarını sonuna kadar kullanıyor.

Demi Moore'a bakılırsa da bu film "ideal kadın güzelliğiyle ilgili erkek bakış açısını çarpıma amacında."

Daha Önce de Konuşulan Sahnelere Oynadı


Daha Önce de Konuşulan Sahnelere Oynadı

Aslına bakılırsa Demi Moore daha önce de başta Striptiz olmak üzere bazı yapımlarda yarı çıplak olarak kamera karşısına geçmişti. Ancak bu kez onun da birkaç adım önünde. Demi Moore, sözün bu noktasında hikayenin doğru anlatılabilmesi için bu sahnenin gerçekten gerekli olduğunu da vurguladı.


Demi Moore'nun Cesur Adımı

Yönetmenliğini Coralie Fargeat'in üstlendiği filmde Demi Moore ve Margaret Qualley'in yanı sıra Dennis Quaid, Ray Liotta gibi üste oyuncular da rol alıyor. Filmin, 77'nci Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarıştığını da not düşelim.

Demi Moore, daha genç olduğu 1995 yılında The Scadlett Letter adlı filmde yarı çıplak bir sahnede görünmüştü. Ardından Striptease adlı filmde de bu türden sahnelerde oynadı. Hatta o film için 12.5 milyon dolar ücret alarak döneminin en çok kazanan kadın yıldızı unvanını da ele geçirmişti. Fakat bunca iddiasına rağmen Striptease gişede beklediği başarıyı elde edemedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2024, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER