Dizi Olayları Özeti

Dizi olayları özeti, popüler dizilerin en heyecanlı anlarını kısa ve öz bir şekilde sunar. Kaçırdığınız bölümleri hızlıca özetleyen bu içerikle dizilerin keyifli dünyasına adım atın.

Dizi Olayları Özeti

Rıza ve Neşet'in Durumu

Rıza, cinayet günü panik halinde olan Neşet'i gördüğünü ifade etti. Hakim, Rıza'nın tutukluluğunun devamına karar verirken Neşet'in de dosyaya dahil edilmesine karar verdi. Bu kararın ardından Rıza ve Neşet serbest kaldı, hakim tazminat haklarından bahsetti.

Kadri'nin İtirafları

Harun Yakar, kurduğu oyunla Sönmez Karakoç'un aslında Kadri olduğunu öğrendi. Kadri, yarattığı hayaletle etrafa korku saldığını ve Ali Kemal'in infaz emrini verdiğini itiraf etti. Harun, babasının Kadri tarafından öldürüldüğünü düşünmeye başlarken, Kadri infaz emrini önlemeye çalıştığını ancak başarılı olamadığını söyledi.

Aile İçi Çekişmeler

Fecir, Alev'in peşine adam gönderen babasıyla kavga etti. Ancak daha sonra ikili, holding yönetimini ailenin geleceği için Rüya'ya bırakmanın daha doğru olacağını belirtti. Rüya, Fecir'e cinayet günündeki olayları anlatması karşılığında holding yönetimini devralmayı kabul etti.

Umut'un Gözaltına Alınması

Umut Tanrıkulu, Kadri Palaz cinayetinde baş şüpheli olarak gözaltına alındı. Fecir'in planıyla silahı alıp Kadri'yi vuran Umut, parmak izi bırakması nedeniyle baş şüpheli konumuna düştü. Rüya'nın desteğiyle Umut'un masumiyeti kanıtlanmaya çalışıldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2024, 00:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER