Emre Altuğ ve Ailesi Tatilde: Kuzey'in Romantik Anları

Emre Altuğ ve ailesi, tatilde unutulmaz anlar yaşıyor. Kuzey'in romantik ve duygusal anları ile ailecek keyifli bir tatil geçiriyorlar. Keyifli ve romantik bir aile hikayesi.

Emre Altuğ ve Ailesi Tatilde: Kuzey'in Romantik Anları

Emre Altuğ, Kuzey ve Uzay ile Tatilde


Emre Altuğ, Kuzey ve Uzay ile Tatilde

Emre Altuğ, eşi Çağla Şıkel ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğulları Kuzey ve Uzay ile birlikte İzmir'in Sığacık beldesinde keyifli bir tatilin tadını çıkarıyor. Ünlü şarkıcının, oyunculuk kariyeriyle de dikkat çeken 55 yaşındaki sanatçının sosyal medyada yaptığı paylaşımlar, takipçilerinin ilgisini çekiyor.

Kuzey ve Sevgilisi El Ele


Kuzey ve Sevgilisi El Ele

Emre Altuğ'un son paylaştığı fotoğraflarda, 15 yaşındaki oğlu Kuzey'in kız arkadaşıyla samimi anları dikkat çekti. Yemek masasında keyifli bir şekilde görülen Altuğ ailesinin mutluluğu, takipçileri tarafından da sevgiyle karşılandı. Kuzey'in sevgilisiyle el ele yürüdüğü fotoğrafı paylaşan Altuğ, kalp emojisiyle romantik bir dokunuş yapmayı ihmal etmedi.

"Emre'nin Haberi Yoktu, Ben İlan Ettim"Çağla Şıkel, bir televizyon programına konuk olduğu sırada Kuzey'in kız arkadaşıyla ilgili keyifli detayları paylaştı. Şıkel, "Kuzey'in kız arkadaşı İzmir'de yaşıyor ve görüşebilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Benim tarafımda işler biraz dramatik. Buna hazırlıklı değilmişim. O söylemedi fakat ben anladım. Terliyor, sorunca kızarıyor, kaçıyor, benimle diyaloğa girmek istemiyor, kısa kesip tersliyordu. ‘Tamam bizimki gitti’ dedim. Onları görünce aşk filmlerini izler gibi oluyorum. Onları izlemeye devam ediyorum. Emre’nin haberi yoktu ona da ben ilan ettim, o da çok destekliyor" şeklinde konuştu.

  • Emre Altuğ ve ailesi, Sığacık'ta huzurlu bir tatil geçiriyor.
  • Kuzey'in sevgilisiyle romantik anları sosyal medyada paylaşıldı.
  • Çağla Şıkel, Kuzey'in ilişkisiyle ilgili keyifli detayları izleyicilerle paylaştı.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2024, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER