Eser ve Berfu Yenenler'in Evlilik Serüveni

Eser ve Berfu Yenenler'in evlilik serüvenini keşfedin! Ünlü çiftin aşk dolu hikayesini, mutluluk dolu anlarını ve evlilik maceralarını burada bulabilirsiniz.

Eser ve Berfu Yenenler'in Evlilik Serüveni

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler (40) ile Miss Turkey 2015 dördüncü güzeli Berfu Yenenler (29), 2019 yılında dünya evine girdi. Çift, evlendikleri yıl oğulları Kuzey'i kucaklarına alırken, 2021'de ikinci oğulları Mete dünyaya geldi.

Berfu Yenenler'in Eser Hakkındaki Düşünceleri


Berfu Yenenler'in Eser Hakkındaki Düşünceleri

Beş yıldır mutlu bir evlilik süren Berfu Yenenler, sanatçı Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk oldu. Eşi ile birlikte 'Çift Terapisi' adlı gösteriyi sahneleyen Berfu Yenenler, "Evli olmanız, sahne performansınızı etkiliyor mu?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi. "İş konusunda ben çok disiplinli bir tipim, Eser ise ‘akışına bırak’ modunda. Onun rahatlığı beni arada deli ediyor."

İkili Arasındaki Sahne Kavgaları


İkili Arasındaki Sahne Kavgaları

Berfu Yenenler, sahne performansları sırasında eşiyle yaşadığı kavgalardan da bahsetti. "Sahneye çoğu kez küs çıktık. Kıbrıs ve Göztepe'de sahneye çıkmamıza beş dakika kala kuliste kavga ettik. Ağlayıp bağırdım ancak en iyi performanslarımızı sergilediğimiz zamanlar da bu anlardı. Alevli kavgalarımız performansımıza olumlu yansıyor demek ki."

  • Medya Kaynağı: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2024, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER