Esra Erol’da programına katıldı, hayatının şokunu yaşadı

20 yaşındaki genç Uğurcan Celepoğlu geçtiğimiz haftalarda Esra Erol'da programına katılarak hiç görmediği babası Ali Celepoğlu'nu aramaya gelmişti.

Esra Erol’da programına katıldı, hayatının şokunu yaşadı

20 yaşındaki genç Uğurcan Celepoğlu geçtiğimiz haftalarda Esra Erol'da programına katılarak hiç görmediği babası Ali Celepoğlu'nu aramaya gelmişti. Uğurcan'ın acılarla batmış hayat hikayesi ise izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Çocukluğu yetiştirme yurtlarında geçen Uğurcan 13 yaşından daha sonra annesi Nargüzel Celepoğlu'nun yanına gitmişti. Kimlikteki baba hanesinde Ali Celepoğlu yazan Uğurcan yıllarca baba hasreti çektiğini ve yurttan çıktıktan daha sonra da annesi göre çok defa somut ve sözlü şiddete maruz kaldığını gözyaşları içinde anlatmıştı. Programa katılan anne Nargüzel Celepoğlu ise küçük yaşta Ali Celepoğlu isimli kişi tarafından kandırılarak birlikte kaçtıklarını ve ailesinin öğrenmesi üzerine apar topar düğün kıydıklarını bir vakit sonra da Uğurcan'ı dünyaya getirdiğini açıklama etti.

Esra Erol'un programında Uğurcan'ın babası olarak aranan Ali Celepoğlu kısa süre içerisinde bulunarak yayına katıldı. Bütün iddiaları programda reddeden Ali Celepoğlu, Nargüzel ile evliliğinin tam bir kumpas olduğunu elini deha tutmadığını ve nikah kıyıldıktan daha sonra birkaç saat içinde kendisinin kaçtığını dile getirdi. Bu iddiaları belirlenmiş bir dille reddeden anne Nargüzel Celepoğlu ise babanın Ali Celepoğlu olduğu konusunda ısrarcı davranarak gerçeklerle yüzleşmek istemediği için yalan söylediğini sözlerine ekledi.

20 yaşındaki Uğurcan Celepoğlu ile nüfusuna belirtilmiş olduğu Ali Celepoğlu arasında DNA testi yapıldı. Ali Celepoğlu, Uğurcan'ın biyolojik babası çıkmadı. Hafta başında bitmiş Esra Erol'da programına katılan anne Nargüzel Celepoğlu oğlunun babası konusunda yalan söylediğini itiraf etti. 1999 yılında Ali Celepoğlu ile evlendikten sonradan kaçtığını itiraf eden Nargüzel Celepoğlu, o dönem birlikte çalıştığı U.Y. isimli şahsın Uğurcan'ın hakiki babası olduğunu belirtti. O dönemi tüm en ince ayrıntısına kadar anlatan Nargüzel Celepoğlu, bütün izleyicilere Uğurcan'ın babası bulundu, dedirtti. Kısa süre içinde Tokat'ta yaşamış U.Y., Esra Erol tarafından bulundu. Uğurcan'ın biyoloji ile ilgili babası olduğu iddia edilen U.Y. telefonla canlı yayına bağlanarak o dönemde ilişkileri olduğunu kabul etti. Uğurcan'ın varlığından haberdar olduğunu sözlerine ekleyen U.Y., Nargüzel Celepoğlu'nun o dönemki süratli hayatından nedeniyle belirli olamadığını ve bu sebeple çocuğun peşine düşmediğini sözlerine ekledi. Ardından Tokat'ta yaşamış U.Y. (45) isimli şahıstan DNA testi örneği alındı.

Hayatının yalnızca yalanlar üstüne kurulu olduğunu söyleyen Uğurcan Celepoğlu bu kez biyoloji ile ilgili babasına yaklaşmanın heyecanını yaşadı. Uğurcan Celepoğlu ve U.Y. aralarında DNA testi yapıldı. Fakat U.Y. de Uğurcan'ın biyolojik babası çıkmadı. Canlı yayında gözyaşlarına baskın olamayan genç adam annesine bütün gerçekleri açıklaması için yalvardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER