Esra Erol’da programına katıldı, hayatının şokunu yaşadı

20 yaşındaki genç Uğurcan Celepoğlu geçtiğimiz haftalarda Esra Erol'da programına katılarak hiç görmediği babası Ali Celepoğlu'nu aramaya gelmişti.

Esra Erol’da programına katıldı, hayatının şokunu yaşadı

20 yaşındaki genç Uğurcan Celepoğlu geçtiğimiz haftalarda Esra Erol'da programına katılarak hiç görmediği babası Ali Celepoğlu'nu aramaya gelmişti. Uğurcan'ın acılarla batmış yaşam hikayesi ise izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Çocukluğu yetiştirme yurtlarında geçen Uğurcan 13 yaşından sonra annesi Nargüzel Celepoğlu'nun yanına gitmişti. Kimlikteki baba hanesinde Ali Celepoğlu yazan Uğurcan yıllarca baba hasreti çektiğini ve yurttan çıktıktan sonra da annesi tarafından çok defa maddesel ve sözlü şiddete maruz kaldığını gözyaşları içinde anlatmıştı. Programa katılan anne Nargüzel Celepoğlu ise minik yaşta Ali Celepoğlu isimli kişi göre kandırılarak birlikte kaçtıklarını ve ailesinin öğrenmesi üstüne apar topar nikah kıydıklarını bir vakit sonradan da Uğurcan'ı dünyaya getirdiğini açıklama etti.

Esra Erol'un programında Uğurcan'ın babası olarak aranan Ali Celepoğlu kısa zaman içerisinde bulunarak yayına katıldı. Bütün iddiaları programda reddeden Ali Celepoğlu, Nargüzel ile evliliğinin tam bir kumpas olduğunu elini dahi tutmadığını ve düğün kıyıldıktan daha sonra birkaç saat içinde kendisinin kaçtığını dile getirdi. Bu iddiaları belli bir dille reddeden anne Nargüzel Celepoğlu ise babanın Ali Celepoğlu olduğu konusunda ısrarcı davranarak gerçeklerle yüzleşmek istemediği için yalan söylediğini sözlerine ekledi.

20 yaşındaki Uğurcan Celepoğlu ile nüfusuna belirtilmiş olduğu Ali Celepoğlu aralarında DNA testi yapıldı. Ali Celepoğlu, Uğurcan'ın biyoloji ile ilgili babası çıkmadı. Hafta başında her yerde Esra Erol'da programına katılan anne Nargüzel Celepoğlu oğlunun babası konusunda yalan söylediğini itiraf etti. 1999 yılında Ali Celepoğlu ile evlendikten sonra kaçtığını itiraf eden Nargüzel Celepoğlu, o dönem birlikte çalıştığı U.Y. isimli şahsın Uğurcan'ın reel babası olduğunu belirtti. O dönemi bütün en ince ayrıntısına kadar anlatan Nargüzel Celepoğlu, tüm izleyicilere Uğurcan'ın babası bulundu, dedirtti. Kısa vakit içinde Tokat'ta yaşamış U.Y., Esra Erol tarafından bulundu. Uğurcan'ın biyolojik babası olduğu iddia edilen U.Y. telefonla canlı yayına bağlanarak o dönemde ilişkileri olduğunu kabul etti. Uğurcan'ın varlığından haberdar olduğunu sözlerine ekleyen U.Y., Nargüzel Celepoğlu'nun o dönemki hızlı hayatından nedeniyle emin olamadığını ve bu sebeple çocuğun peşine düşmediğini sözlerine ekledi. Arkasında Tokat'ta yaşamış U.Y. (45) isimli şahıstan DNA testi örneği alındı.

Hayatının sadece yalanlar üstüne kurulu olduğunu söyleyen Uğurcan Celepoğlu bu defa biyolojik babasına yaklaşmanın heyecanını yaşadı. Uğurcan Celepoğlu ve U.Y. arasında DNA testi yapıldı. Ama U.Y. de Uğurcan'ın biyoloji ile ilgili babası çıkmadı. Canlı yayında gözyaşlarına başat olamayan genç adam annesine tüm gerçekleri açıklaması için yalvardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER