Ezgi Sertel'in Hayatındaki Dönüm Noktaları

Ezgi Sertel'in hayatındaki dönüm noktalarını keşfedin! Kariyerindeki yükselişlerden kişisel anılarına, unutulmaz anılarını paylaşıyor. Detaylar için tıklayın!

Ezgi Sertel'in Hayatındaki Dönüm Noktaları

Ozan Çobanoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren ve 2020 yılında ikiz çocukları Tibet ve Mert'i kucağına alan oyuncu ve sunucu Ezgi Sertel, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalındaki programı "Şimdiki Aklım Olsaydı"nın bu haftaki konuğu oldu. Sertel, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunarak sosyal medyanın gündemine oturdu.


Ezgi Sertel'in Hayatındaki Dönüm Noktaları

Olaylı Anı: Reklam Arasında Düşük


Olaylı Anı: Reklam Arasında Düşük

2016 yılında "Arka Sokaklar" dizisinde rol alan Ozan Çobanoğlu ile evlenen Ezgi Sertel, iki kez sebebi belirsiz şekilde düşük yaptığını açıkladı. Sertel, ikinci düşüğünü "reklam arasında, acayip bir şoktu. O acıyı tarif edemiyorum." sözleriyle anlattı.

Çarpıcı İtiraf: Herkesin Stüdyodan Çıkmasını İstedi


Çarpıcı İtiraf: Herkesin Stüdyodan Çıkmasını İstedi

Yaşadığı zorlu süreci anlatan Sertel, olayı duyduktan sonra canlı yayında nasıl bir tepki verdiğini anlattı. "Yayına çıktım sonra veda ettim kapattım. Canlı yayındı bir de oturdum ama programı kapatmam lazımdı. Bir sıkıntı olduğunu herkes anladı ama ne olduğunu anlayamadılar. Sonra herkesin stüdyodan çıkmasını istedim ve oradan doğrudan hastaneye gittim. Kürtaj oldum temizlendi filan. O korku, o kaygı, o üzüntü cabası zaten." şeklinde konuştu.

İşe Hızlı Dönüş


İşe Hızlı Dönüş

Evde dinlenmek yerine iş hayatına geri dönmeyi tercih eden Ezgi Sertel, yaşadığı zorlu sürecin ardından sadece 2-3 gün sonra işine geri döndüğünü belirtti. "Evde kalmak bana iyi gelmedi. Hemen işime dönmek istedim." diyen Sertel, güçlü duruşuyla dikkat çekti.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2024, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER