Fecir'in Tehdidi ve Diğer Gelişmeler

Fecir'in Tehdidi ve Diğer Gelişmeler başlıklı içeriğimizde, gizem dolu bir hikaye ve beklenmedik olaylar seni bekliyor. Heyecan dolu anlara hazır ol!

Fecir'in Tehdidi ve Diğer Gelişmeler

Fecir'in Tehdidi


Fecir'in Tehdidi

Fecir, Harun'u arayarak Kadri'yle tehdit etmiş, Harun da çaresiz kalarak eve çağırmış. Eve polisler geldiğinde Umut minik makasla iplerini keserek oradan uzaklaştı.

Bünyamin ve Savcılık


Bünyamin ve Savcılık

Bünyamin, savcılığa gelerek Süreyya'ya baskı yaptı. Rıza doktorun yanına geldi. Neşet hapis halinde gardiyanlar tarafından kasıtlı olarak aç bırakıldığını ifade etse de, doktor hastaneye sevk edilmesine gerek bulmadı.

Alev'in Keşfi


Alev'in Keşfi

Alev savcılık arşivinden benzer olayları ortaya çıkararak Umut'un hafızasını canlandırdı. Umut, yaşananları anımsayarak kiralık katilin izini sürdü ve önemli ipuçlarına ulaştı.


Fecir'in Tehdidi ve Diğer Gelişmeler

Kadri'nin Tutuklanma


Kadri'nin Tutuklanması

Umut'un ifadesi sonrasında Kadri'nin azmettirici olduğu ortaya çıktı ve Kadri gözaltına alındı. Ancak mahkemede yaşanan olaylar neticesinde Harun'un oyunu sonucunda dava Kadri lehine sonuçlandı.

UMUT KATİLİ HATIRLADI Alev savcılık arşivinden daha önce Makbule cinayetiyle benzer şekilde işlenen olayları ortaya çıkardı. Alev'in anlattıkları sonrası Umut, "Acıbadem'de saatçi dükkanını paravan olarak kullanan bir kiralık katil var." diyerek olay gecesi gördüklerini ve sonrasında Kadri'ye gelen telefonu hatırladı.


Fecir'in Tehdidi ve Diğer Gelişmeler

ALEV SON ANDA KURTULDU Umut ile Neşet kiralık katilin saatçi dükkanına doğru yola çıktıklarına polis çevirmesine takıldı. Araçın muaynesi geçtiği için ceza kesildikten sonra yola devam ettiler. Alev çevirmede zaman kaybeden Umut'tan daha önce pasaja geldi. Çaycıya saat tamircisini sorduğu sırada kiralık katil onu duyarak olay yerinden uzaklaştı. Alev dükkana girdiğinde katil arkadan iple saldırdı. Umut ve Neşet son anda yetişerek Alev'i kurtardı.

KADRİ GÖZALTINDA Umut katili teslim ederek detayları anlattıktan Kadri'nin azmettirici olduğunu söyledi. Ekipler Kadri için harekete geçtiği sırada Umut basın açıklaması yapıyordu. Rüya duyduklarına karşısında hayrete düştü. Polisler Kadri'yi gözaltına aldı.

YALANCI TANIK Tutukluluğu devam eden Kadri hastaneye kaldırıldı. Rıza'yla oda arkadaşı oldular. Umut, Kadri ile Harun'un pişkinliğinden çok sinirlendi. Kadri'nin odada kendine söylediklerini Rıza oğluna anlattı. Umut mahkemeye tanık olarak Kadri'nin kardeşi Suat'ı getirdi. Tanık mahkemede söylediklerinin aksini ifade etti.

HARUN KAZA GÜNÜNÜ HATIRLADI Rüya, Büşra Korkmaz cinayetiyle ilgili bildiklerini öğrenmek için Alev'i aradı. Alev, Büşra'nın en son Fecir'in eve dönüş partisinde sahneye çıktığını söylemesi üzerine Rüya şoke oldu. Harun, Rıza'ya teşekkür için hastaneye geldiğinde Umut artık peşlerini bırakmasını istedi. Konuşurlarken Harun, Umut'un kardeşi ve annesinin 30 Mart'ta geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybettiğini öğrendi. Harun babasının polisten kaçarken çarptığı aracın Umutların bulunduğu araç olduğunu anladı.

'BABANIZ EN FAZLA 6 AY DAHA YAŞAMINI SÜRDÜREBİLİR' Umut babasının doktoruyla görüşmek için hastaneye geldi. Doktor, Rıza'nın Alzheimer hastalığının ilerlediğini ve organlarının düzenli çalışmasını bozmaya başladığını belirterek, "Mevcut şartlar devam ettiği sürece babanız en fazla 6 ay daha yaşamını sürdürebilir." dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2024, 00:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER