Funda Arar: Bayram Geleneğini Ailesinde Sürdürüyor

Funda Arar, bayram geleneğini ailesinde sürdürüyor. Ünlü şarkıcı, özel günleri ailesiyle birlikte geçirerek, anılar biriktiriyor. Detaylar için tıklayın!

Funda Arar: Bayram Geleneğini Ailesinde Sürdürüyor

Mesut Yılmaz -

Funda Arar, bayram geleneğini ailesinde sürdürdüğünü belirtti. 11 yaşındaki oğlu Aras ile birlikte Kurban Bayramı'nın ikinci gününde Acapulco Hotel'de sahne alan sanatçı, bayramın ilk gününü ailesiyle birlikte geçirdiklerini ve akrabalarıyla buluştuklarını söyledi. Aras'ın da harçlık topladığı bu özel günü geleneksel bir şekilde kutladıklarını vurgulayan Arar, "Ailemle bir arada olmak benim için çok değerli. Gelenekleri yaşatmaya çalışıyoruz" dedi.

Yeni çalışmalarından da bahseden sanatçı, "Son olarak 'Korkak' adlı şarkımızı yayınladık ve çok olumlu tepkiler aldık. Yakında dinleyicilerimizle yeni bir eser daha paylaşacağım. Bunun yanı sıra bir albüm üzerinde de çalışıyoruz. Birikmiş şarkılarımız var ve yakında bu albümü sevenlerimizle buluşturacağız. Ayrıca YouTube platformunda canlı performans videoları da paylaşmayı planlıyoruz" şeklinde konuştu.

Sanatçı, sahne performansıyla dinleyicilere keyifli bir bayram yaşattı.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2024, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER