Gamze Özçelik, Eşinin Doğum Gününü Kutladı

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, eşinin doğum gününü kutladı! Romantik anlar ve sürprizlerle dolu kutlama detayları burada!

Gamze Özçelik, Eşinin Doğum Gününü Kutladı

Gamze Özçelik, eşinin doğum gününü Instagram hesabında kutlayarak, Reshad Strik ile birlikte çekilen fotoğraflarını paylaştı. Özçelik, paylaşımının altına "İyi ki doğdun kalbim" notunu düştü.

Haberi Arkadaşları Duyurdu


Haberi Arkadaşları Duyurdu

İki hafta önce evlenen çiftin nikah haberini, ortak arkadaşları sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Ortak bir yazı ile evlenen çift, aynı gün evlenerek mutluluklarını paylaştı. Gamze Özçelik duygularını şu sözlerle ifade etti: "Ortak bir yazı daha oldu kardeşim ile. Aynı günde evlenmek de dahil oldu. Ne kadar şükür etsem az... Çok mutluyum aynı zamanda çok da hüzünlü. Orada olmayı çok istememe rağmen nasip olmadı ama kalplerimiz birdi. Rabbim Mekke'ye Medine'ye Afrika kıtasına tüm mazlum coğrafyalara birliktelik, umuda koşmak nasip olsun kıymetlim. Allah iki cihan saadeti nasip etsin. Kördüğüm gibi bir sevgi hanesi nasip etsin. Ağlıyorum ama sevinçten... Ömür boyu mutlu olun"


Gamze Özçelik, Eşinin Doğum Gününü Kutladı

"Ailenin Yeni Üyesi"1981 Avustralya doğumlu olan Reshad Strik, Türk yapımı dizilerden Filinta ve Diriliş Ertuğrul gibi yapımlarda rol almıştır. Ayrıca TRT Belgesel'de yayınlanan 'Ailenin Yeni Üyesi' programıyla da tanınmaktadır.


Gamze Özçelik, Eşinin Doğum Gününü Kutladı

Soyadı Güncellemesi


Soyadı Güncellemesi

Gamze Özçelik, sosyal medya profilini güncelleyerek, Instagram hesabındaki adına eşinin soyadını da ekledi. Eski oyuncu adını Gamze Özçelik Strik olarak değiştirdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2024, 17:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baslangic
Baslangic - 1 ay Önce

Darildi
son rüya
anılar
Alaala
eğer
Elveda
numara
Tepecik
heves
kalama
kendini bili
yettiarti

SIRADAKİ HABER