Gülşah Çomoğlu'nun Ardından

Gülşah Çomoğlu'nun hayatı, sanatı ve mirası hakkında detaylı bilgiler. Gülşah Çomoğlu'nun ölümü ile ilgili detaylar ve anıları. Gülşah Çomoğlu'nun eserleri ve anılarına dair keyifli bir içerik.

Gülşah Çomoğlu'nun Ardından

Bilkent Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunu olan Gülşah Çomoğlu, oyunculuk kariyerine başladıktan sonra dikkatleri üzerine çekti. Aynı zamanda ünlü oyuncu İlayda Alişan'ın kuzeni olan Çomoğlu, 2018 yılında Gökhan Günal ile evlenmiş ve 2021'de kızları Pera'yı kucaklarına almışlardı.


Gülşah Çomoğlu'nun Ardından

Ne yazık ki, uzun süredir kanser tedavisi gören 38 yaşındaki Gülşah Çomoğlu, geçtiğimiz ay hayata gözlerini yumdu. Acı haberi eşi Gökhan Günal duyurdu: "Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımızın annesini maalesef kaybettik." Çomoğlu, doğum günü olan 30 Mayıs'ta toprağa verildi. Cenazesi, Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınan namazın ardından Kanlıca Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.


Gülşah Çomoğlu'nun Ardından

"BİZİ HEP BÖYLE HATIRLAYIN"


Gülşah Çomoğlu'nun Ardından

Acılı günler geçiren Gökhan Günal, bir süre sonra sosyal medya hesabından aile fotoğrafını paylaştı. Kızı Pera ile ayakta kalmaya çalışan Günal, paylaşımına "Bizi hep böyle hatırlayın" notunu düştü. Gülşah Çomoğlu'nun vefatıyla yürekleri dağlanan İlayda Alişan, paylaşımı kalp emojisi ve "Hep" yorumuyla karşıladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2024, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER