Hadise ve Kerem Bürsin Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtsız Bıraktı

Hadise ve Kerem Bürsin basın mensuplarından gelen soruları yanıtsız bıraktı. İkilinin sessizliği, merak uyandırıcı olayların yaşandığı bir ortam yarattı.

Hadise ve Kerem Bürsin Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtsız Bıraktı

Bir dönem aşk dedikodularına karıştığı iddia edilen Hadise, Bodrum'da Kerem Bürsin ile bir etkinlikte görüntülendi. Bu buluşma sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Havalimanında basın mensupları tarafından Hadise'ye Kerem Bürsin'le ilgili sorular yöneltilirken şarkıcı sessiz kalmayı tercih etti ve sadece "Kolay gelsin" diyerek konuyu geçiştirdi. Ancak basın mensuplarının ilgisi devam edince Hadise, "Bu kadar yaklaşmayın, istemiyorum" diyerek muhabirleri tersledi.

Kerem Bürsin: "Aşk Hiç Olmadı, Biz Sadece İyi Arkadaşız"


Kerem Bürsin:

Bodrum'da Hadise ile bir araya gelen Kerem Bürsin de aynı gün şehre döndü. Havalimanında objektiflere yakalanan oyuncu, Hadise ile olan ilişkisine dair çıkan haberler hakkında sorulan sorular karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. "Tekrar mı?" diye soran Bürsin, "Öyle bir şey hiçbir zaman olmadı. O uydurulmuş bir şeydi. İyi arkadaşız, o kadar. Bir kadınla bir erkek yan yana gelince hemen böyle yazılmamalı" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2024, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER