Halsey ve Alev Aydın Aşkı Sona Erdi

Ünlü şarkıcı Halsey ve Türk oyuncu Alev Aydın'ın ilişkisi sona erdi. Ayrılık kararı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İkilinin aşkı hakkında detaylar burada.

Halsey ve Alev Aydın Aşkı Sona Erdi

Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan ABD'li şarkıcı Halsey ile Türk senarist Alev Aydın'ın beş yıllık aşkı geçtiğimiz nisan ayında sürpriz şekilde sona erdi. Ünlü çiftin, Temmuz 2021'de Ender Ridley adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya gelmişti. Pop yıldızı, ayrılık sonrası oğullarının tam velayeti için mahkemeye başvurmuştu.


Halsey ve Alev Aydın Aşkı Sona Erdi

Halsey'den Sağlık Açıklamaları


Halsey'den Sağlık Açıklamaları

2020 yılında DNA testi yaptırdığını ve yüzde 11 oranında Türk çıktığını söyleyen dünyaca ünlü şarkıcı, Vogue Dergisi'ne verdiği röportajda şu ifadeleri kullanmıştı: "24'üncü yaş günümden önce üç kez düşük yaptım. Kolaylıkla hamile kalabilmem ve hamileliği sürdürmekte zorlanmam acımasız bir ironi gibiydi. Düşüklerimden biri sonradan bakım gerektiriyordu, bu da kürtaja ihtiyacım olacağını söylemenin nazik bir yoluydu. Çünkü vücudum hamileliği kendi başına tamamen sonlandıramazdı ve tıbbi müdahale olmadan sepsis riskiyle karşı karşıya kalırdım. Bu işlem sırasında ağladım. Kendim için korktum, çaresizdim. Hayatımı tehdit eden hamileliği çaresizce bitirmem gerekiyordu."


Halsey ve Alev Aydın Aşkı Sona Erdi

Halsey, son olarak, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda hayranlarına üzücü bir haber verdi. 29 yaşındaki şarkıcı, kan kanseriyle (lösemi) mücadele ettiğini ima etti. Söylentilere göre ünlü şarkıcı, albümünün adını The End (Son) koydu.

Halsey'in İyileşme Süreci


Halsey'in İyileşme Süreci

ABD'li şarkıcı Halsey, "Uzun hikayenin kısası hayatta kaldığım için şanslıyım. Kısa hikayenin uzunu bir albüm yazdım" diye ekledi. Sosyal medya hesabında hem hastanede tedavi görürken hem de şarkı söylerken çekilen görüntülerini paylaşan Halsey'in, "Yaşlı bir kadın gibi hissediyorum. Kendime iyileşmek için iki yıl veriyorum. 30'umda yeniden doğuyorum ve hasta olmayacağım, çok ateşli görüneceğim ve çok fazla enerjiye sahip olacağım ve 30'lu yaşlarımda 20'li yaşlarımı yeniden canlandıracağım" sözleri de dikkat çekti.

Halsey, daha önce paylaştığı bir videoda Ehlers Danlos Sendromu, Sjogren Sendromu, Mast Hücre Aktivasyon Sendromu ile birlikte Postural Ortostatik Taşikardı Sendromu olduğunu söylemişti.


Halsey ve Alev Aydın Aşkı Sona Erdi
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2024, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER