Hande Doğandemir: Sinema Tutkusu ve Oyunculuk Hedefleri

Hande Doğandemir, sinemaya olan tutkusunu ve oyunculuk hedeflerini anlatıyor. Genç ve yetenekli oyuncunun kariyer yolculuğu, başarılarının sırrı ve ilham veren hikayesi.

Hande Doğandemir: Sinema Tutkusu ve Oyunculuk Hedefleri

Elele Dergisiyle Röportaj


Elele Dergisiyle Röportaj

Hande Doğandemir, Elele dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Hakkında merak edilenleri de anlatan oyuncu, “Hayatımın sakin bir dönemindeyim. Bir yandan da ürettiğim, kendime farklı yollar çizdiğim, hayallerimin peşinden gittiğim bir dönem" dedi.

Sinema Tutkusunu Anlatıyor


Sinema Tutkusunu Anlatıyor

Ünlü isim, birçok dizi, tiyatro ve filmde rol alan oyuncu sinemanın kendisinde farklı bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, "Sinema hem kişisel tarihinizde hem de sektör tarihinde daha kalıcı bir yere sahip. O yüzden ilmek ilmek işlediğiniz bir hikâyeyi o kocaman perdede izlediğiniz ilk an çok heyecan verici" ifadelerini kullandı.

Kötü Karakter Oynamak İstiyor


Kötü Karakter Oynamak İstiyor

Doğandemir, genelde sevilen rollerde yer aldığını belirterek, "Çok isterim tabii ki böyle bir karakteri canlandırmak. Ben yelpazesi geniş, kendini tekrar etmeyen bir oyuncu olmak için çabalıyorum ve işlerimi böyle seçmeye özen gösteriyorum. Umarım bir gün karşıma böyle bir hikâye çıkar ve onu da keşfedebilirim" şeklinde konuştu.

Yalnızlık ve İnsan Doğası


Yalnızlık ve İnsan Doğası

"Yalnızlığına çok düşkün biriyim. Açıkçası o konforlu alana alıştıkça da vazgeçemiyorsunuz. İnsan sosyal bir varlık. Tabii ki çevremizde sevdiklerimiz olmalı. Ben paylaşarak mutlu olabilen biriyim ama özel hayatında ilişkisiz yapamayan biri hiç olmadım. Hatta yalnızlığı sevebilmeyi çok değerli buluyorum" ifadelerini kullandı.

Fotoğraf Tutkusu


Fotoğraf Tutkusu

Fotoğrafçılığa büyük merak duyan Hande Doğandemir, "Fotoğraf çekmek benim için bir hobiden daha fazlası. Görsel sanatların her alanına ilgim hep olmuştur ama fotoğrafın ayrı bir yanı var. Genelde hep makinem benimle olur; hem dijital, hem analog çekmeyi çok seviyorum. İleride bununla ilgili hayata geçirmek istediğim projelerim var" şeklinde konuştu.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2024, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER