İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin İkiz Bebek Sevinci

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebek sevinci! Ünlü çift, mutluluklarını paylaştı. İkiz bebeklerinin doğumuna dair detaylar ve sevinç dolu anlar burada!

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin İkiz Bebek Sevinci

İkiz Bebek Sevinci: İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli


İkiz Bebek Sevinci: İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak'ta dünyaya gelmişti.

İkizlerin İsimleri ve Anlamları


İkizlerin İsimleri ve Anlamları

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses'in, diğeri ise Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin adını almıştı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir olmuştu.


İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin İkiz Bebek Sevinci

İbrahim Ayel'in Sağlık Mücadelesi


İbrahim Ayel'in Sağlık Mücadelesi

Kalbinde bir rahatsızlıkla doğan İbrahim Ayel, dünyaya gelmesinin ardından ameliyata alınmıştı. 12 gün hastanede kalan minik bebek, daha sonra anne-babasına ve kardeşine kavuşmuştu. İbrahim Ayel, bu gün ikinci kez ameliyat geçirdi. Sabah saatlerinde oğlunun operasyona alındığını söyleyen Yasemin Şefkatli, "Ayelikomuz operasyonda, dualarınızı eksik etmeyin olur mu?" diyerek takipçilerinden dua istedi.

MİNİK OĞUNUN SAĞLIK DURUMUNU AÇIKLADI
Sevenleri, ünlü çiftin bebeğinin durumunu merak ederken; Şefkatli'den beklenen açıklama geldi. Minik bebeğinin ameliyatının başarılı geçtiğini duyuran ve yoğun bakımdan çıktığını söyleyen sosyetik güzel, şu ifadeleri kullandı: Dün gündüz geldik hastaneye, Ayel bu sabah operasyona girdi. Süreci artık bildiğiniz için ben de bugün paylaşmak istedim sizinle tekrardan. Ayel'in yoğun bakımdan çıkması, kendine gelmesi derken ancak yazabiliyorum. Gerçekten iyi ki varsınız! Ne denir bilmiyorum, mesajlarınızı okudukça gözlerim dolu dolu oluyor. Her şey inandığım gibi çok güzel gitti. Artık doktorumuzun kontörlünde daha rahat bir sürece girdik. Her şeye bin şükür. Ayelikomun bir ailesi de burada. dualarınız için teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2024, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER