İhanetin Ardından Oluşan Karmaşık Aşk Hikayesi

Bir ihanetin ardından doğan karmaşık bir aşk hikayesine hazır olun. Tutkulu duyguların, acı gerçeklerin ve beklenmedik dönüşlerin bulunduğu bu hikaye sizi etkilemeye hazır.

İhanetin Ardından Oluşan Karmaşık Aşk Hikayesi

Sonuçta her ikisi de eşlerinden ayrıldı, birlikte yeni bir hayat kurdular. Böyle durumlarda genellikle yuvalar dağıldıktan sonra eski eşler de kendi yollarına gider. Ama bu kez öyle olmadı. Eşleri tarafından ihanete uğrayan kadın ile adam teselliyi birbirlerinde buldu. En sonunda onlar da birbirlerine aşık olup birliktelik yaşamaya başladı. Böyle anlatınca öykü karmaşık gibi görünüyor. Ama aslında her şey çok net ve açık.

Birbirlerini Teselli Ederken Aşka Düştüler


Birbirlerini Teselli Ederken Aşka Düştüler

Bir zamanlar "Good Morning America" adlı programı birlikte sunan Amy Robach ile T.J. Holmes'un kamera karşısındaki iş ortaklığı kısa sürede aşka dönüştü. Artık bunu bilmeyen kalmadı zaten. Önlerinde bir engel vardı... İkisi de başkalarıyla evliydi. Robach, ikinci eşi Andrew Shue yıllar önce bir yuva kurmuştu. Holmes da Marilee Fiebig ile evliydi. Bu yüzden Robach ve Holmes yasak aşklarını uzun süre gizlemek zorunda kaldı. Yine de günün birinde hiç beklemedikleri bir anda gerçek ortaya çıktı. İkisinin de evlilikleri bitti, yeni hayatlarını birlikte kurdular.

Kısacık Ayrılık İçin Uzun Uzun Vedalaştılar


Kısacık Ayrılık İçin Uzun Uzun Vedalaştılar

Amy Robach'ın eski kocası Andrew Shue ile T.J. Holmes'un boşandığı karısı Marilee Fiebig geçtiğimiz hafta New York'ta objektiflere takıldı. Ortaya çıkan görüntülere bakılırsa birbirlerini teselli ederken aşık olan çiftin cephesinde işler yolunda gidiyor. Tıpkı birbirleri uğruna onları bırakan eski eşlerinin olduğu gibi. 57 yaşındaki Andrew Shue ile 46 yaşındaki Marilee Fiebig, belli ki birbirlerinden kısa süreliğine ayrılıyordu. Ama yine de vedalaşma sırasında sarmaş dolaş olup uzun süre de öyle kaldılar. Kısa süre için ayrılıyor olmalarına rağmen birbirlerine bu kadar uzun süre sarılıp öpücüklere boğmaları, çiftin aşkının zirve yaptığı yorumlarına neden oldu.

Onlar da Aşklarını Uzun Süre Gizlemiş


Onlar da Aşklarını Uzun Süre Gizlemiş

Yasak aşk kurbanı çiftin ilişkisi geçen yılın aralık ayında ortaya çıktı. Ama daha öncesinde haklarında birçok söylenti de yayıldı. O dönemde onlar hakkında konuşan kaynaklar "İkisi de evliliklerinin bitme şeklinden dolayı üzgün ve kalbi kırık durumda. Fakat aralarındaki dostluk başka bir yere gidiyor" diyerek sanki bu ilişkinin gelişini haber vermişti.


İhanetin Ardından Oluşan Karmaşık Aşk Hikayesi

Büyük Skandal Olarak Nitelendirildi


Büyük Skandal Olarak Nitelendirildi

Aslına bakılırsa bilenler bilir... Ünlüler dünyasında böyle bir durum ilk kez görülmüyor. Bundan yıllar önce de ünlü şarkıcı Shania Twain'in yuvası benzer bir biçimde yıkılmıştı. Aile dostlarının karısı kendi kocasıyla aşk yaşamaya başlayınca Twain ile kocası boşandı. Ünlü şarkıcı da daha sonra kocasını elinden alan kadın arkadaşının eski kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Hatta ikili evlendi... Üstelik bu evlilik hala sürüyor...


İhanetin Ardından Oluşan Karmaşık Aşk Hikayesi
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2024, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER