İnci Taneleri Sezon Finali Tanıtımı ve Son Bölüm Özeti

İnci Taneleri dizisinin heyecan dolu sezon finali yaklaşıyor! Son bölümde neler yaşanacak? İzlemek için sabırsızlanıyor musunuz? Detaylar burada!

İnci Taneleri Sezon Finali Tanıtımı ve Son Bölüm Özeti

İnci Taneleri Sezon Finali Tanıtımı


İnci Taneleri Sezon Finali Tanıtımı

Gündemde merakla beklenen dizi İnci Taneleri'nin sezon finali tanıtım filmi yayınlandı. Piraye'nin Azem ile ilgili şok gerçekleri öğrendiği, Dilber'in Zahir'i öldürme planını devreye soktuğu sahneler fragmanda yer aldı. İzleyicileri heyecanlandıran tanıtım, final bölümünün büyük bir sürprize gebe olduğunu gösterdi.

İnci Taneleri Son Bölüm


İnci Taneleri Son Bölüm

Azem, Kızı Nehir ile Yüzleşiyor
Azem'in uzun süredir aradığı kızı Nehir ile ilk kez karşı karşıya geldiği sahneler sezon finalinin büyük bir olaya gebe olduğunu hissettirdi. BKM yapımı dizide Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi usta oyuncular yer alıyor. Şenol Sönmez'in yönetmenliğini üstlendiği İnci Taneleri, her karakterin derin ve sürükleyici bir hikayesini izleyicilere sunuyor.

Sezon Finali Bu Akşam Kanal D'de


Sezon Finali Bu Akşam Kanal D'de

'Yılmaz Erdoğan'dan İnci Taneleri' sezon finali bölümü, 30 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Yeni sezonunda da perşembe akşamları Kanal D'de yayınlanmaya devam edecek olan dizi, heyecan dolu bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam edecek.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2024, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER