Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Julia Roberts ve Danny Moder'in evlilikleri hakkında merak edilenler! Ünlü çiftin mutlu evliliği hakkında detaylar ve sırlar bu içerikte. İlişkilerindeki başarı sırlarını keşfedin!

Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Peki ama her şey gerçekten dışarıdan göründüğü gibi mi? Şimdi onları takip eden birçok kişi bu soruyu soruyor çünkü örnek bir evli çift olarak gösterilen ünlü oyuncu ile kocası hakkında beklenmedik bir söylenti dolaşıyor ortalıkta.

İddialar ve Gerçekler


İddialar ve Gerçekler

Bu iddialara göre 22 yıllık evlilikte işler öyle dışarıdan göründüğü gibi kusursuz bir şekilde ilerlemiyor. Ünlü oyuncu, evliliğini ayakta tutmak için öylesine büyük bir çaba harcıyor ki günün birinde bu durum ters tepebilir!

Ünlü çift, 2002 yılından bu yana evli olan Julia Roberts ile kocası Danny Moder. Üç çocuk sahibi çift, uzun yıllardır, gösteri dünyasının en iyi geçinen örnek çiftlerinden biri olarak gösteriliyor. Ama son zamanlarda Roberts ile Moder'ın mutlu yuvası üzerinde karanlık bulutlar dolaşıyor konuşulanlara göre.

İleri sürülenlere göre bunun nedeni de taraflardan birinin, diğerinin mutluluğu için kendini bile göz ardı etmesi. Yakın arkadaşlarının yorumuna göre de bu durum ileride istenmeyen sonuçlara yol açabilir.


Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Julia Roberts ile Danny Moder hakkındaki söylentiler aslında ilk olarak geçtiğimiz yılın kasım ayında başladı. Bunun nedeni de çiftin sahip oldukları evlerden birini satması. Ellerinde Malibu'daki mülkleri kaldı Roberts ile Moder'ın. Ama çifte yakın kaynakların In Touch dergisine söylediğine göre Roberts ile Moder, o evde hiç yaşamıyorlar.

Bu arada Julia Roberts, 2020 yılında San Francisco'da 8.3 milyon dolar ödeyerek bir ev satın almıştı. Daha dışa dönük bir kişiliği olan Roberts'ın bu evde yaşamak istediği biliniyor. Fakat iddialara göre Moder ısrar etti, direndi ve bunun sonucunda Julia da onun isteğine boyun eğip taşınmaktan vazgeçti. Sonuç olarak çift, bir görüntü yönetmeni olan Danny Moder'ın isteğiyle Los Angeles'taki evlerinde yaşamayı sürdürdü.


Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Bu arada In Touch dergisine konuşan bir başka kaynağa göre de ünlü çift dışarıdan bakıldığında gayet mutlu ve uyumlu görünüyor. Hatta onların söylediğine bakılırsa Roberts, hayatının merkezine ailesini koydu ve kendi hayat tarzını bir kenara bıraktı. Sırf bu yüzden kasıtlı olarak arkadaşlarını bile çevresinden uzaklaştırdı.


Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Yine çifte yakın kaynaklardan birinin söylediğine göre Julia ile Danny arasında, bu yaşama farklı bakış nedeniyle epeydir bir gerilim yaşanıyor. Arkadaşlarının iddiası da Julia Roberts'ın yıllardır kocasının arzularına göre kendini ve hayatını şekillendirmesi. Kendi isteklerini eğip bükerek Danny Moder'ın yaşama bakışına uyum sağlaması. Bu da yıllar içinde ünlü yıldızda bir bezginlik yarattı. Bu yüzden çiftin arkadaşları da yakın zamanda evliliğin bir kırılma noktasına gelmesinden endişe ediyor.


Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Julia Roberts'ın Danny Moder ile ilişkisi olaylı bir şekilde başladı. Görüntü yönetmeni olan Moder ile başrolünü üstlendiği The Mexican filminin setinde tanıştı Roberts. O sette çalışırken evde de sevgilisi Benjamin Pratt onu bekliyordu. Danny Moder da Vera Stemberg ile 1997 yılından beri evliydi. Ama bu durum onların birbirlerine aşık olmalarını engellemedi.


Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Danny Moder, Roberts ile tanıştıktan sonra karısıyla yollarını ayırdı. Üstüne üstlük ondan resmen boşandığı 2002 yılında da Roberts ile evlendi. İşte bu durum ünlü yıldızın üzerine yıllar boyunca çıkmayan "Yuva yıkan kadın" yaftasının yapıştırılmasına neden oldu.


Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Julia Roberts ile Danny Moder'ın ikizleri 2004 yılında dünyaya geldi. Üç yıl sonra da küçük çocukları aralarına katıldı. Şimdi Roberts ile Moder film setinde başlayan aşklarını evli, mutlu ve çocuklu bir çift olarak sürdürüyor.


Julia Roberts ve Danny Moder: Mutlu Evlilik mi?

Julia Roberts, sık sık katıldığı programlarda ve etkinliklerde kocasına olan aşkını da kelimelere döküyor. Geçen yılın son döneminde katıldığı Today adlı programda Moder'ın gönlünü okşayacak sözler sarf etti yıldız.

Güzel oyuncu konuğu olduğu Huda Kotb'a kocası hakkında şunları söyledi: "Hepsi Danny Moder ile başladı, biliyor musunuz? O gerçekten de bizim dayanağımız. Ve bütün bunları çok güzel bir şekilde yapıyor. Gerçekten." Julia Roberts, bütün bunların ardından "Bizim gemimizin kaptanı odur."

Julia Roberts, çalışmadığı zamanlarda bütün vaktini evinde geçirdiğini anlattı. Hatta kazandığı bütün ödüllerden daha önemli olduğunu söyledi bu durumun. Roberts "Kocamla birlikte inşa ettiğimiz hayat, onunla birlikte çocuklarımız için kurduğumuz hayat her şeyin en iyisi. Günün sonunda evime zafer kazanmış gibi dönüyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2024, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER