Kate Middleton'ın Sağlık Durumu Hakkında Son Gelişmeler

Kate Middleton'ın sağlık durumu hakkında en güncel ve detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Kate Middleton'ın son durumu ve sağlık gelişmeleri hakkında detaylı bilgi.

Kate Middleton'ın Sağlık Durumu Hakkında Son Gelişmeler

Kate Middleton, "Dünyanın en çok fotoğrafı çekilen kadını" unvanını da taşıyor ve hayranları aylardır ondan bir haber bekliyor. Middleton, Kensington Sarayı'ndan yapılan açıklamaya göre evinde hasta yatağında çalışmalarını sürdürüyor.

Kate Middleton'ın Hayatının Projesi


Kate Middleton'ın Hayatının Projesi

Kate'in üzerinde durduğu "hayatının projesi" erken çocukluk çağında ruhsal gelişimle ilgili bir projedir. Kraliyet Vakfı Erken Çocukluk İş Görev Gücü tarafından yapılan açıklamaya göre, bireylerin erken çocukluk dönemine yatırım yapmanın ulusal ekonomiye her yıl 45,5 milyar sterlinden fazla gelir getirebileceği belirlendi. Kate Middleton'ın bu projeye verdiği önem vurgulanmıştır.

Doktorları Yeşil Işık Yakana Kadar Kate Yok!


Doktorları Yeşil Işık Yakana Kadar Kate Yok!

Kate Middleton'ın sözcüsü, yapılan açıklamanın Prenses'in yakın zamanda halkın karşısına çıkacağı görevlerine döneceği anlamına gelmediğini belirtti. Doktorları yeşil ışık yakıncaya kadar Kate'in görevlerine dönmeyeceği ifade edilmiştir. Bu nedenle en erken yıl sonuna kadar Kate'in halkın karşısına çıkması beklenmemektedir.

Çalışmalarını Yatağından Sürdürüyor


Çalışmalarını Yatağından Sürdürüyor

Kate Middleton, gördüğü tedaviye rağmen hayatının projesi üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Middleton'ın sözcüsü, Kate ve Prens William'ın erken çocukluk dönemi konusundaki çalışmalarının devam ettiğini ve projeye olan önceliklerinin devam ettiğini belirtmiştir. Kate'in sağlık durumuyla ilgili geçen hafta basına yansıyan iddialar ise şu ana kadar resmi olarak doğrulanmamıştır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2024, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER