Kelly Bensimon'un Düğün Hayali: Nişan Bozuldu, Düğün İptal!

Kelly Bensimon'un düğün hayali bir anda suya düştü! Ünlü ismin nişanı bozuldu ve düğün iptal edildi. Detaylar için hemen tıklayın!

Kelly Bensimon'un Düğün Hayali: Nişan Bozuldu, Düğün İptal!

Ama her hayal gerçeğe ulaşmaz elbette. Kimi zaman düğüne aylar hatta bazen günler kala mutluluk da uçar gider. Nişan bozulur, düğün hayalleri de suya düşer. Tıpkı gösteri dünyasının ünlülerinden birine olduğu gibi. O da sevdiği adamla evlenmek için bütün hazırlıklarını tamamlamış ve gün sayıyordu. Ama olmadı... Her ayrıntısı aylar önceden planlanan düğün, o büyük güne sadece 4 gün kala iptal edildi.

Düğüne Dört Gün Kala...


Düğüne Dört Gün Kala...

Böylesine tatsız bir sürprizle karşılaşan kişi TV dünyasının ünlülerinden biri olan Kelly Bensimon. Aslında 56 yaşındaki Bensimon, ilk kez gelin olmayacaktı. Ancak 2007 yılında boşandığı Gilles Bensimon ile evlenmesinin üzerinden 27 yıl geçtiği düşünülünce ikinci kez gelinlik giymekten ne kadar heyecan duyduğunu anlamak mümkün. İlk evliliğinden iki tane kız çocuğu sahibi olan Kelly Bensimon, Scott Liner ile evlenmeye hazırlanıyordu.

Düğünü için gelinlik seçimi yaptığı anları sosyal medya hesabından da paylaşmıştı üstelik. Bensimon, öylesine heyecanlıydı ki 60'ına merdiven dayadığı bir dönemde bir kez daha gelinlik giyeceğine inanamıyordu. Bunu da "Bu yaşta bunu hiç ummamıştım" diyerek itiraf etmişti zaten.

Düğün Hayalleri Yıkıldı


Düğün Hayalleri Yıkıldı

Fakat Kelly Bensimon'un hayalleri yıkıldı. Çünkü Scott Liner ile düğününe sadece 4 gün kala nişan bozuldu. Bensimon da kızlarını alıp tatile çıktı. Sosyal medya hesabındaki paylaşımlarına bakılırsa da son anda düğünün iptal edilmesi onu en azından görünüşte çok da sarsmadı.

Kelly Bensimon ile Scott Liner'in nişanının, düğüne sadece 4 gün kala iptal edilmesinin nedeni de ortaya çıktı. Kamera karşısına geçtiği Real Housewives of New York City adlı reality şovla tanınan Bensimon, nişanlısı, evlilik anlaşması imzalamaya yanaşmadığı için ayrılık kararı aldığını söyledi.


Kelly Bensimon'un Düğün Hayali: Nişan Bozuldu, Düğün İptal!

Kendi Kaderine Sahip Çıkmak


Kendi Kaderine Sahip Çıkmak

US Weekly'ye konuşan Kelly Bensimon, bu anlaşmanın kendisi için "kırmızı çizgi" olduğunu belirtti. Liner, anlaşma imzalamayı reddettiği için nişanın bozulduğunu sözlerine ekledi. Bensimon; iş hayatında bunca tecrübesi olan Scott Liner gibi bir insanın böyle bir anlaşma imzalamaktan kaçınmasının kendisini şaşırttığını da belirtti.

"Evlilik yapmadan önce birbirimizi korumamız gerektiğini herkesten çok onun anlaması gerekirdi. Doğrusu anlaşma imzalamayı reddetmesine gerçekten şaşırdım" dedi. Kelly Bensimon "Nişanlım benim böyle bir sürece yasal koruma altında olmadan gireceğini sandı. Her şeyi kaderin ellerine bırakacağımı düşündü" dedi.

Eğer her şey yolunda gitseydi Kelly Bensimon ile Scott Liner, bu hafta sonu evleneceklerdi. Fakat nişan bozulup dört gün kala düğün iptal edilince Kelly Bensimon da kızlarını alıp tatile çıktı.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2024, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER