Kenan Doğulu'nun 50. Yaş Partisi: Eşine Duygusal Teşekkür

Kenan Doğulu'nun 50. yaş partisinde unutulmaz anlar yaşandı! Ünlü şarkıcı, eşine duygusal bir teşekkür sunarak gecenin en özel anını paylaştı.

Kenan Doğulu'nun 50. Yaş Partisi: Eşine Duygusal Teşekkür

Kenan Doğulu 50. Yaşını Sevdikleriyle Kutladı


Kenan Doğulu 50. Yaşını Sevdikleriyle Kutladı

Kenan Doğulu, 50. yaş gününü eşi Beren Saat ve yakın dostlarıyla Acarkent’teki evinde düzenlediği parti ile kutladı. Sanat dünyasının birçok ünlü ismi de bu özel gecede Kenan Doğulu'nu yalnız bırakmadı. Gecenin en dikkat çeken anlarından biri, sanatçının gitar şeklindeki pastasını keserken eşine duygusal bir teşekkür konuşması yapmasıydı.

Doğulu'dan Eşine Teşekkür
Kenan Doğulu, pastasını keserken eşine şu sözlerle teşekkür etti: “Aşkıma çok teşekkür etmek istiyorum. Her zaman benim yanımda olduğu, beni desteklediği, beni sevdiği ve varlığıyla bana güzellikler kattığı için. Seni çok seviyorum.” Beren Saat de eşine karşılık vererek, “Senin varlığını kutladığımız bu özel gecede aslında hepimize gönderilmiş bir hediye olduğunu düşünüyorum. Sen olduğun için çok şanslıyız. Seni çok seviyoruz,” dedi.

Partiye Polis Müdahale Etti
Kenan Doğulu'nun parti öncesi komşularına gönderdiği özür mektubu da geceye renk kattı. Mektupta oluşabilecek gürültü için özür dileyen sanatçı, gece boyunca sürecek eğlence için komşularından anlayış rica etti. Ancak gece ilerledikçe yüksek sesle devam eden parti, site sakinlerini rahatsız etti. Sonuç olarak, polis ekipleri müdahale ederek partiye son verdi.


Kenan Doğulu'nun 50. Yaş Partisi: Eşine Duygusal Teşekkür
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2024, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER