Koray Avcı'nın Kıbrıs Konseri

Koray Avcı'nın muhteşem sesi ve unutulmaz performansıyla Kıbrıs'ta gerçekleşecek konserine hazır olun. Efsane şarkılar ve unutulmaz anlar için biletlerinizi şimdi alın!

Koray Avcı'nın Kıbrıs Konseri

Koray Avcı, önceki akşam Kıbrıs'ta bir otelde hayranlarıyla buluştu. Sahne performansıyla dikkat çeken şarkıcı, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bayram Keyfi


Bayram Keyfi

Bayramı çalışarak geçirdiğini belirten Avcı, "Bayram benim için çok güzel geçiyor. Çalışıyoruz, çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmadan duramayan bir insanım" dedi.

Yeni Single Müjdesi


Yeni Single Müjdesi

Koray Avcı, bu hafta yayımlanacak yeni single çalışmasından bahsederek, "Arabesk tarzında bir parça seslendireceğim. Hem benim hem de dinleyicilerin seveceği bir şarkı olacak. Menajerimle anlaşarak önümüzdeki aylarda da yeni single'lar çıkarmayı planlıyorum." şeklinde konuştu.

Mustafa Keser İddialarına Yanıt


Mustafa Keser İddialarına Yanıt

Önceki aylarda Mustafa Keser'in kendisine yönelik iddialarına cevap veren Koray Avcı, "Öyle bir durum yok. Mustafa abi bizim üstadımızdır. Her zaman saygı gösteririm. Selamlaşma konusunda her zaman nazik davranırım." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sahne Arkadaşı Olarak Anıldı


Sahne Arkadaşı Olarak Anıldı

Geçmişte sahne arkadaşı olmaktan gurur duyduğu sanatçılardan bahseden Avcı, "Sahne hayatımda birlikte performans sergilediğim sanatçılar her zaman benim için özeldir. Onlardan aldığım tecrübeler benim için çok değerlidir." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2024, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER