MasterChef Yarışması Son Bölümde Neler Yaşandı?

MasterChef yarışmasının son bölümünde neler yaşandı? Olaylar, sürprizler ve heyecan dolu anlarla dolu en son MasterChef bölümü hakkında detaylı bilgi burada.

MasterChef Yarışması Son Bölümde Neler Yaşandı?

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yer aldığı MasterChef yarışmasının heyecan dolu yeni bölümünde dikkat çeken anlar yaşandı.


MasterChef Yarışması Son Bölümde Neler Yaşandı?

Mehmet Şef, yarışmacılardan birisinin pirzolanın kemiklerini temizleyip temizlemediğini sordu. Yarışmacı, 3 şefin de yanına gelerek hazır hale getirdiği pirzolaları gururla gösterdi.

Danilo Şef, yarışmacının yanına gelerek en azından masadan bazı şeyleri kaldırmasını istedi. Yarışmacı, 'Yes Şef' diye cevap verince Mehmet Şef sinirlendi. "Ben sinirlenmeye başladım abi. Yes Şef nedir ya? Biz bunu kaç senedir işliyoruz!" diyerek yarışmacıya sitem etti.

Kanser hastası olduğunu açıklayan yarışmacı, stüdyoyu duygulandırdı. Türkiye'ye tedavi olmak için geldiğini belirten yarışmacı şunları söyledi: "Rahatsızlığım vardı, hastalık için geldim. O yüzden Türkiye'yi çok seviyorum. Türkiye'nin doktorlarını çok seviyorum. Onlar bana yeni bir hayat verdi. Kanser hastasıydım, Ukrayna'da da ben hastanelerde tedavi gördüm, bir gelişme olmadı. Burada doktorlar yeni bir hayat verdi bana."


MasterChef Yarışması Son Bölümde Neler Yaşandı?
  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2024, 00:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER