Mehmet Ali Erbil: Turnike'yle Nostalji Dolu Bir Dönüş

Mehmet Ali Erbil, nostaljik anılarıyla turnike döneminin eğlenceli atmosferini izleyicilerle buluşturuyor. Ünlü komedyenin renkli dünyasına hoş geldiniz!

Mehmet Ali Erbil: Turnike'yle Nostalji Dolu Bir Dönüş

Televizyon tarihinin en uzun soluklu yarışmalarından biri olan 'Turnike', beş yıl aradan sonra Kanal D ekranlarında yeniden seyirciyle buluşuyor. Bu dönüşle birlikte "Merhaba" diyen Mehmet Ali Erbil, izleyicilere nostalji dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Shovmen, "Yine Kanal D’de olmak benim için çok değerli. Z kuşağı da 'Turnike'yi çok sevecek. Her zaman olduğu gibi ünlü, ünsüz bütün yarışmacılara büyük ödüller vereceğiz. Yaz akşamlarına eğlence katacağız" dedi.

Erbil, kariyerindeki bir pişmanlığından da bahsetti ve tiyatroseverleri sevindirecek bir müjde verdi. Sahnelere yeşil ışık yakan sunucu, "Başlangıç noktam tiyatroydu. Üç, beş yıl yaptım ama özel sektöre geçince 23 yaşında ayrılmak zorunda kaldım. Tiyatro biraz eksik kaldı hayatımda. Yeni sezonda hayata geçirmeyi planladığımız iki kişilik bir oyun var. Değişik bir şey olacak" şeklinde konuştu.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2024, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER