Metin Akpınar'ın Kızlarından DNA Testi Sonucu

Metin Akpınar'ın kızları, DNA testi sonuçlarıyla ilgili şaşırtıcı gerçekleri öğreniyor. Aile sırları gün yüzüne çıkıyor, izleyicileri şaşırtacak detaylar ortaya çıkıyor.

Metin Akpınar'ın Kızlarından DNA Testi Sonucu

Usta sanatçı Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu'nun ardından Sevgi Katkıcı'nın da DNA testi sonuçlandı. Duygu Nebioğlu'nun babalık davasını kazanmasının ardından ikiz kardeşi Sevgi Katkıcı da mahkemeye başvurdu. Antalya Adli Tıp Kurumu'ndan alınan DNA raporu, Sevgi Katkıcı'nın Metin Akpınar'ın kızı olduğu tespit edildi. Mahkeme, soy bağının kurulmasına karar verdi.

Babalarının Vefatından Sonra Hakkımızı Alacağız


Babalarının Vefatından Sonra Hakkımızı Alacağız

Mahkemenin sonuçlanmasının ardından Hürriyet'e konuşan Duygu Nebioğlu duygularını şu sözlerle dile getirdi: "Üzerimizden çok büyük bir yük kalktı. Sevgi benim arkamdan geldi. Babamızdan bir babalık göremediğimiz için duruma artık maddi olarak yaklaştık. Babamız bize hayat boyu yardımlarda bulunabilirdi. Bunu yapmasaydık ilahi adalet 'neden hakkınızı aramadınız' diye soracaktı."


Metin Akpınar'ın Kızlarından DNA Testi Sonucu

17 Temmuz'da yeni bir davaları olduğunu belirten Nebioğlu, "17 Temmuz'da bir davamız daha var. Antalya Akseki Hukuk Mahkemesi'nde. Babam, kardeşimle benim tek gecelik ilişkisinin mahsulü olduğunu iddia etti. Ben öyle olmadığını düşünüyorum ve şahitlerim var. O davada bunların hepsini kanıtlayacağım. Bana bazı gerçekleri dürüst konuşsaydı bu hale gelmezdi." şeklinde konuştu.


Metin Akpınar'ın Kızlarından DNA Testi Sonucu

Özür Dilemişti


Özür Dilemişti

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden 1988 yılında dünyaya gelen Duygu ve Sevgi kardeşler yıllar sonra ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, geçen yıl Metin Akpınar'a babalık davası açmıştı. Metin Akpınar gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından yaptığı basın açıklamasıyla hem çocuklarından hem de eşi Göksel Akpınar'dan özür dilemişti.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2024, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER