Murat Boz'un yüzünden düşen bin parça!

Murat Boz'un yüzünden düşen bin parça!

Murat Boz'un yüzünden düşen bin parça!
Posta'nın haberine göre kuaför çıkışı objektife yansıyan şarkıcı, muhabirlerin ayrılıkla ilgili sorularını “Arkadaşlar kolay gelsin, teşekkür ederim” diyerek yanıtsız bıraktı. Murat Boz’un keyifsiz hali dikkatten kaçmadı.

MURAT BOZ ASLI ENVER NEDEN AYRILDI?

Aslı Enver’le ilişkisini sonlandıran Murat Boz, güzel oyuncu barışmak için sürekli kendisini arayınca eski hattını kapatıp yeni numara aldı. Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı

Habertürk'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre, Aslı kıskandı, Murat Boz’uldu! Popçunun Aslı Enver’i terk etme nedeni ortaya çıktı.

SORGULAMALARDAN BUNALDI

Kulislerde konuşulanlara göre Aslı Enver, Murat Boz’u kıskançlıklarıyla bunalttı. Sevgilisinin, gittiği her yerde telefonla arayıp kendisini sorgulamasından bunalması ve bu durumun işlerine de yansıması üzerine popçu, “Aslı yeter!” diyerek ayrılık kararı aldı.

MIAMI TATİLİNDEN DÜN DÖNDÜ

Kafa dinlemek için gittiği Miami’den dün dönen Murat Boz, barışmak isteyen Aslı Enver’in telefonlarını açmadı. Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı. Murat Boz, Miami tatilindeyken ailesiyle gizli hattından konuştu.
Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER