Murat Dalkılıç'ın Sevgilisi Eda San Hakkında Son Gelişmeler

Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda San hakkında en son gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. İlişkileri, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili detaylar için tıklayın.

Murat Dalkılıç'ın Sevgilisi Eda San Hakkında Son Gelişmeler

Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda San, son olarak Bebek'te görüntülendi. Yürüyüş yaparken objektiflere yakalanan San, basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

San: "Murat Müzik Piyasasının En İyilerinden"


San:

San, "Şarkınız sevgiliniz Murat Bey'la aynı anda çıktı. Rakip olma durumu oldu mu?" sorusuna gülerek yanıt verdi. "Öyle bir şey yok. Aynı ana denk geldi ama Murat zaten müzik piyasasının en iyilerinden. Fikir alışverişlerinde bulunuyoruz, onun fikirlerine çok değer veriyorum" dedi.

San: "Her Şey Yolunda"


San:

Eda San, neşesinin yerinde olduğunu belirterek, "10 ayı geçti bizim ilişkimiz. Her şey yolunda. Maşallah diyelim. Londra'ya git gel yapıyoruz sık sık. Son zamanlarda işlerimiz burada diye gitmiyoruz" şeklinde konuştu.

San: "Dokuz Kez Ameliyat Oldu"


San:

Popçunun sağlık durumu hakkında bilgi veren Eda San, "Biliyorsunuz, Murat ameliyat oldu. Kötü bir süreç geçirdik birlikte. Şu anda çok daha iyi. Bayağı toparladı. Burnundan dokuz kere ameliyat oldu. Şu an bir ameliyat daha gözükmüyor. Süreci yanlış ilerledi sanırım ama umarım bir daha olmayacak. Her şey olumlu ilerliyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2024, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER