Mustafa Keser'in Çarpıcı Açıklamaları

Mustafa Keser'in çarpıcı açıklamalarını keşfedin! Ünlü sanatçının samimi sözleri ve ilgi çekici yorumlarıyla dolu bu içeriği kaçırmayın.

Mustafa Keser'in Çarpıcı Açıklamaları

'Benzemez Kimse Bize' programını sunduğu Bülent Ersoy'la 2021 yılında birbirine giren Mustafa Keser, geçtiğimiz hafta merhum sanatçı Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve Fatih Kısaparmak’ı hedef almıştı. Akşam gazetesine röportaj veren Keser, çarpıcı açıklamaları ile yeni tartışmaların fitilini ateşlemişti.

Mustafa Keser'in Eleştirileri


Mustafa Keser'in Eleştirileri

"MÜSLÜM GÜRSES'İ HAYATIMDA DİNLEMEDİM" Fatih Kısaparmak, kendi kendine 'Türkü Baba' lakabı taktı. Türkü babalık ona kalana kadar önünde bin tane adam var. O türkü baba olacak en son adam hatta baba bile olamaz. Orhan Gencebay iyi bir müzisyendir ama iyi bir ses sanatçısı değildir. Yüzüne konuşabileceğim laflar bunlar, ben arkadan konuşmam. Müslüm Gürses Türkiye'nin en lezzetli seslerinden biridir ama hayatımda dinlemedim çünkü kötü okuyor.


Mustafa Keser'in Çarpıcı Açıklamaları

İbrahim Tatlıses'in Cevabı


İbrahim Tatlıses'in Cevabı

"BANA KONUŞAMAZ, ÖNLEMİMİ ALDIM" İbrahim Tatlıses, bu sözler üzerine 'Aramızda Kalmasın' programına bağlanmış, canlı yayında meslektaşına cevap vermişti. Mustafa Keser'e sorun, onu sahneye çıkaran kim? İlk kez Kanal 6’daki 'İbo Şov'a çıkardım, oradan aldı yürüdü. Hadi bu soruyu ona sorun. Zamanında bana da konuşur gibi oldu ama önlemimi aldım, konuşamaz. Nankör insanı sevmiyorum.

Mustafa Keser'in Yanıtı


Mustafa Keser'in Yanıtı

"BU YALANA BİR SON VERMEMİZ LAZIM" Mustafa Keser, Tatlıses’in açıklamasına kayıtsız kalmadı. 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan 79 yaşındaki sanatçı, "Bunu 30 senedir yapıyor, bu yalana bir son vermemiz lazım. 1978’de plak yaptım o arada Müzeyyen (Senar) Abla bana ‘Seni gazinoya çıkarsam gelir misin?’ dedi. Pembe Köşk Gazinosu’na solist oldum. İlk profesyonel deneyimim burada başladı. Müzeyyen Abla beni lanse etti. 87 yılında da beni parlatan '‘Yeşil Yeşil' adında bir kaset yaptım, Türkiye çapında tanındım. 95 yılındaki ‘Alo’ programımla da şöhrete eriştim" dedi.

İbrahim Tatlıses ve Mustafa Keser Arasındaki Gerilim


İbrahim Tatlıses ve Mustafa Keser Arasındaki Gerilim

"KARŞISINDA ÇOLUK ÇOCUK YOK" Usta müzisyen, "İbrahim Tatlıses, bir ahlak temsilcisi olarak televizyonlardan 30 yıldır millete ders verir. Kendi yaşantısına bakarsanız bilmiyorum bir bağdaşma var mı? Saygıdan bahseden arkadaş karşısında çoluk çocuk olmadığının farkında değil. Ben ondan 3-5 yaş büyüğüm ama sanatçı olarak 300-500 kat büyüğüm" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2024, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER