Mustafa Sandal'un Aşk Dolu Evlilik Serüveni

Mustafa Sandal'ın aşk dolu evlilik serüveni hakkında merak ettikleriniz burada! Ünlü şarkıcının aşk hayatı ve evlilikleri detaylı bir şekilde inceleniyor.

Mustafa Sandal'un Aşk Dolu Evlilik Serüveni

Ünlü popçu Mustafa Sandal, müzik kariyerinin yanı sıra aşk hayatıyla da gündemde. 2008 yılında Sırp şarkıcı Emina Jahovic'le hayatını birleştiren Sandal, bu birliktelikten Yaman ve Yavuz adında iki oğul sahibi oldu. Ancak 2018'de yollarını ayıran çift, ayrılık kararı almıştı.

Sandal, sonraki dönemde sosyetik güzel Melis Sütşurup ile aşk yaşadı. İkili, iki yıl süren birlikteliklerini 3 Mart 2022'de Türkiye'nin Roma Büyükelçiliği'nde nikahla taçlandırdı.


Mustafa Sandal'un Aşk Dolu Evlilik Serüveni

"Seninle Bende Zaman Durdu"

54 yaşındaki şarkıcı, evliliklerinin ikinci yıl dönümünü sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımla kutladı. Sandal, nikah günlerinde çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşarak, "Seninle bende zaman durdu. Hani kaç yıl oldu, vallahi yıl dönümünden çok, sayende gün dönümü kafasındayım. Aşkın, sevgin yanımda olduğu müddetçe hep mutlu ve huzurluyum. Benim en yakın dostum, arkadaşım, aşkım evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

"Seni Seviyorum"


Mustafa Sandal'un Aşk Dolu Evlilik Serüveni

Öte yandan Melis Sandal da eşine duyduğu sevgiyi dile getirdi. Melis Sandal, romantik bir fotoğrafın altına, "İki yıl önce bugün, hayatlarımızı birleştirdik ve birlikte büyüyen sevgimizin her anını çok sevdim. Altı yıldır yanımda olduğun için minnettarım. Daha nice yılları birlikte geçireceğimiz için heyecanlıyım. Seni seviyorum" notunu düştü.


Mustafa Sandal'un Aşk Dolu Evlilik Serüveni
  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2024, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER